X
تبلیغات
پنهان در خورشيد (خبر هاي صاف و شفاف بوكس
مصطفوی: خانواده‌ام‌ را تهدید کرده‌اند/ پسران ناطق در مورد مسائل فنی تصمیم می‌گیرند

خبرگزاری فارس: مصطفوی: خانواده‌ام‌ را تهدید کرده‌اند/ پسران ناطق در مورد مسائل فنی تصمیم می‌گیرند

عضو سابق تیم ملی بوکس گفت: برخی افراد ناشناس از سوی مسئولان فدراسیون بوکس خانواده‌ام را تهدید کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری فارس، هفته گذشته مسعود مصطفوی بوکسور سابق تیم ملی با حضور در برنامه ورزش از نگاه دو در مورد مسئولان فدراسیون انتقاد‌های شدیدی کرد که گویا پس از این برنامه، خانواده وی از سوی برخی افراد ناشناس به صورت جدی تهدید شده‌اند.

مصطفوی بوکسور در گفت‌و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: روزی که قرار بود در برنامه ورزش از نگاه دو حضور داشته باشم در همان لحظات از سوی اصغر کاظمی که بدون دستکش در المپیک بارسلون وارد رینگ شد و آبروی یک ملت را برد تهدید شدم. علاوه بر وی، اصغر اشرفی نیز مرا تهدید می‌کرد. البته دوستان همان لحظه او را از برنامه بیرون کردند. متاسفانه حالا پس از تهدید شدن خودم کار به جایی کشیده که خانواده‌ام نیز مورد تهدید قرار گرفته‌‌اند. من یک ورزشکارم که آمدم و در آن برنامه درد بوکس را رسا‌نه‌ای کردم.

عضو سابق تیم ملی بوکس در ادامه گفت: مقصودی مدعی است ما همین هستیم. دوستان بزرگترین لابی را دارند، اما برای این رشته دل نمی‌سوزانند. این آقایان تمام عمر ورزشی مرا نابود کردند. از سال 69 تا 80 عضو تیم ملی بودم، اما حقم را خوردند. همیشه هرجا که آمدم برای گرفتن حقم از خودم دفاع کنم من را تهدید کردند. در حال حاضر هم از طرف ناطق نوری و مقصودی خانواده من تهدید شدند.

مصطفوی در ادامه خاطرنشان کرد: من باید به چه کسی بگویم که بعد از حضور در آن برنامه چرا ممنوع ‌التمرین و تدریس شده‌ام؟ مسئولین فدراسیون در سرویس بهداشتی دوربین مداربسته کار گذاشته‌اند و زمانی که از مقصودی نایب رئیس فدراسیون سؤال می‌کنیم که دلیل این کار چیست او مدعی می‌شود برای جلوگیری از دوپینگ این کار را کرده‌ایم. ناطق‌نوری بسیار آدم شایسته‌ای است، اما مقصودی به خاطر اینکه اشرافی در ورزش ندارد بوکس را نابود کرده است. بزرگان ورزش اسنادی را دارند که ثابت می‌کند رئیس فدراسیون که مدعی است در پارک شهر بوکس کار کرده صحت ندارد.

عضو سابق تیم ملی بوکس در ادامه از انتقاد محمد مایلی‌کهن از ورزش در رسانه‌ ملی، گفت: مایلی‌کهن شب گذشته با حضور در برنامه ورزش از نگاه دو اسم کسی را نیاورد؛ اما اعلام کرد که در این ورزش خیلی‌ها به دنبال لابی‌های میلیاردی هستند. من هم در برنامه اسم کسی را نیاوردم، اما اتفاقاتی را که صحت دارد را مطرح کردم. اگر صحبت‌هایم ایراد داشت قطعا کمیته انضباطی و مراجع مربوطه من را بازخواست می‌کردند.

وی در مورد پسران احمد ناطق‌نوری گفت: متاسفانه در فدراسیون بوکس مشخص نیست چه خبر است؛ دو نفر از پسران ناطق‌نوری در فدراسیون به قدری نفوذ دارند که در مورد مسائل فنی تصمیم‌گیری می‌کنند. حتی ناطق‌نوری برای حضور در انتخابات فدراسیون قانون را دور می‌زند. او مشاور وزیر نفت است و این یعنی دو شغل بودن.

مصطفوی در پایان خاطرنشان کرد: مسئولان فدراسیون مدعی هستند وزارت ورزش به آنها بودجه نمی‌دهد، حالا من یک سؤال دارم؛ اگر چنین چیزی صحت دارد پس چرا بوکس را رها نمی‌کنند؟ البته آنها فدراسیون را دفتر بیزینس کرده‌اند و به همین خاطر است که چنین کاری نمی‌کنند.

+ نوشته شـــده در شنبه بیست و ششم بهمن 1392ساعــت13:39 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
اردلان: فردا تکلیف ناطق‌نوری روشن می‌شود

خبرگزاری فارس: اردلان: فردا تکلیف ناطق‌نوری روشن می‌شود

دبیر فدراسیون بوکس گفت: کمیسیون دولت فردا در جلسه‌ای که برگزار خواهد شد در مورد حضور احمد ناطق‌نوری در انتخابات فدراسیون بوکس تصمیم‌گیری خواهد کرد.

دوران چهار ساله ریاست احمد ناطق نوری در فدراسیون بوکس در حالی 19 بهمن‌ماه به پایان رسید که هنوز مسئولان وزارت ورزش و جوانان زمان برگزاری انتخابات فدراسیون را اعلام نکرده‌اند و این فدراسیون همچنان با ریاست ناطق نوری به کار خود ادامه می‌دهد. البته این روزها شنیده شده که رئیس فدراسیون بوکس بنا به دلیل دو شغله بودن هنوز نتوانسته مجوز حضور در انتخابات را کسب کند و قرار است فردا در کمیسیون دولت در مورد حضور او در انتخابات تصمیم گیری شود.

همایون اردلان دبیر فدراسیون بوکس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در پاسخ به این سؤال که گویا شنیده شده مجوز رئیس فدراسیون بوکس برای حضور در انتخابات صادر شده است، اظهار داشت: هفته گذشته قرار بود در جلسه کمیسیون دولت در مورد مجوز ناطق نوری تصمیم گیری شود، اما متاسفانه این جلسه برگزار نشد و قرار است فردا(یک‌شنبه) در جلسه کمیسیون دولت در مورد ناطق نوری تصمیم گیری شود.

وی افزود: ممکن است فردا(یک‌شنبه) در جلسه کمیسیون دولت مجوز رئیس فدراسیون بوکس برای حضور در انتخابات فدراسیون صادر شود و ناطق نوری به عنوان سرپرست تا انتخابات معرفی شود. البته این صحبت‌ها همه پیش بینی است و چنین موضوعی را به ما اطلاع نداده‌اند.

دبیر فدراسیون بوکس در ادامه گفت: اگر تکلیف ناطق نوری فردا مشخص ‌شد ما باید 15 روز قبل از برگزاری انتخابات به هیات استان‌ها زمان برگزاری را اعلام کنیم. به هر حال فردا تکلیف احمد ناطق نوری برای حضور و یا عدم حضور در انتخابات فدراسیون بوکس مشخص خواهد شد.

+ نوشته شـــده در شنبه بیست و ششم بهمن 1392ساعــت13:36 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
امام نقی (ع)

+ نوشته شـــده در شنبه بیست و ششم بهمن 1392ساعــت0:43 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
جنگ نرم بصیرتی عمارگونه و استقامتی مالک اشتروار می‌طلبد

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، پیام مقام معظم رهبری خطاب به نشست سراسری اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل را ابلاغ کرد.

 به گزارش خبرگزاری مهر، پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی خطاب به نشست سراسری اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل قرائت شد.

حجت الاسلام محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های سراسر کشور با شرکت در اردوی اتحادیه انجمن های اسلامی که در مشهد برگزار شد، پیام مقام معظم رهبری را قرائت کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

"سلام مرا به فرزندان انقلابی‌ام برسانید و از تلاش‌های جهاد گونه آنان در ترویج و پاسداری از آرمانها‌ی امام و انقلاب تشکر کنید و چند نکته را به آنان یاداوری کنید:

1) در کنار تحصیل علم و دانش از فرصت جوانی برای تهذیب نفس و انس با خدا و آشنایی عمیق با معارف قرآن و اهل‌بیت(علیهم‌السلام) بهره ببرید.

2) شما افسران جوان جنگ نرم هستید و عرصه جنگ نرم بصیرتی عمار گونه و استقامتی مالک اشتر وار می‌طلبد؛ با تمام وجود خود را برای این عرصه آماده کنید.

3) نظام سلطه را با تمام ابعاد و لایه هایش بشناسید و اهداف و راهبردهای واقعی آن را تحلیل کنید و برای رویارویی با آن تمام ظرفیت‌های خودتان را به کار گیرید و در این مسیر به وعده‌های خداوند اطمینان داشته باشید.

4) تشکیلات می‌تواند معبد باشد، ولی مبادا تبدیل به معبود گردد؛ اصول و ارزشهای عقیدتی و معنوی خودتان را در قالب تشکیلات حفظ و بر صمیمیت و همدلی بین اعضا تاکید کنید.

5) افق های روشنی در مقابل شما جوانان قرار دارد، این کشور و انقلاب با دست پرتوان شما آینده‌ای امید بخش در پیش رو خواهد داشت؛ بر تلاش های خود بیافزایید و برای رسیدن به قله‌های پیشرفت و تعالی از هم‌دیگر سبقت بگیرید."

+ نوشته شـــده در چهارشنبه بیست و سوم بهمن 1392ساعــت23:42 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
ضرورت اقدامات ویژه و اثربخش برای نجات دریاچه ارومیه

معاون اول رئیس جمهوری با اشاره به آغاز به کار کارگروه نجات دریاچه ارومیه اعلام کرد: شرایط دریاچه ارومیه ایجاب می کند دستگاه ها و بخش های مرتبط برای نجات این دریاچه، کاری ویژه انجام دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، دکتر اسحاق جهانگیری عصر روز چهارشنبه در جلسه کارگروه نجات دریاچه ارومیه گفت: لازم است با جدیت و خارج از روال عادی، اقداماتی عملی و اثربخش برای این دریاچه صورت گیرد.

وی با اشاره به انتخاب دکترعیسی کلانتری به عنوان مجری و مدیر اجرایی این کارگروه افزود: ایشان فردی مجرب، توانمند و دانشمند است و به همین دلیل دولت تصمیم گرفت از دانش و تجربیات ایشان برای احیاء دریاچه ارومیه استفاده کند.

دکترجهانگیری همچنین با اشاره به تدوین 19 طرح پیشنهادی در جلسات کارگروه تخصصی برای نجات دریاچه ارومیه تصریح کرد: وزارت نیرو و دبیرخانه می توانند طرحهایی را که قطعی است، هرچه زودتر وارد فاز اجرایی کنند و برای طرحهایی که نیازمند بازبینی و مطالعات جدید است، یک برنامه زمان بندی ارائه دهند.

معاون اول رییس جمهور از دبیرخانه کارگروه، وزارت نیرو و دستگاه های مرتبط خواست پس از بررسی طرح هایی که نیازمند مطالعه جدید است، یک بسته پیشنهادی جامع و قابل اجرا برای نجات دریاچه ارومیه تدوین و در جلسات آتی کارگروه ارائه دهند.

دکتر جهانگیری همچنین با تاکید بر ضرورت مشارکت و همدلی مردم استانهای آذربایجان شرقی و غربی برای حل بحران دریاچه ارومیه، تصریح کرد: مردم باید بدانند بحران این دریاچه، شرایطی را ایجاد کرده که ساماندهی و حل آن نیازمند اقداماتی فوق العاده است و دولت بدون مشارکت و همراهی مردم قادر نخواهد بود این کار بزرگ را انجام دهد.

معاون اول رئیس جمهور در ادامه جلسه با اشاره به برخی نگرانی های مربوط به اشتغال در این منطقه ، گفت: شرایط بحرانی دریاچه برخی فرصتهای شغلی را مورد تهدید قرار داده و لازم است برای جبران این مشکلات، صنایعی در این دو استان راه اندازی شوند که با شرایط و وضعیت آب و هوایی این منطقه مطابقت داشته و زمینه اشتغالزایی و توسعه استان را فراهم کنند.

در این جلسه گزارشی از وضعیت فعلی دریاچه ارومیه ارائه شد و ضمن اشاره به نتایج جلسات کارگروه تخصصی، پیشنهادات و طرحهای کارشناسان و صاحب نظران برای نجات دریاچه ارومیه در قالب 19 طرح مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

وزرای نیرو، کشور، صنعت، معدن و تجارت، دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، استانداران آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی و معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست نیز در این نشست حضور داشتند.

+ نوشته شـــده در چهارشنبه بیست و سوم بهمن 1392ساعــت23:41 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
فقط به عشق لبخند رضایت تو
افسران - فقط به عشق لبخند رضایت تو

+ نوشته شـــده در دوشنبه بیست و یکم بهمن 1392ساعــت22:37 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
شکوه راهپیمایی۲۲ بهمن اقتدار دیپلماتیک ایران را در پی دارد
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی۲۲ بهمن اقتدار دیپلماتیک ایران را در عرصه‌های بین المللی در پی دارد.

جواد جهانگیرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه با اشاره به تاثیرپذیری غیر قابل انکار اقتدار دیپلماتیک جمهوری اسلامی ایران از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز 22 بهمن اظهار کرد: مردم زمان شناس و آگاه ایران همواره در گردنه‌های تاریخی و حساس در کنار انقلاب خودشان ایستاده‌اند.

وی افزود: بعد از مذاکرات کشورمان با گروه 1+5، جمهوری اسلامی ایران در حال گذر از یک برهه حساس دیپلماتیک است بنابراین قطعا حضور پر شور مردم در راهپیمایی روز 22 بهمن پاسخ تمام، های و هوی های مغرضانه دشمن را می‌دهد.

راهپیمایی 22 بهمن پیام روشنی به گروکشی غرب می‌دهد

جهانگیرزاده گفت: بعد از مذاکرات هسته‌ای و گروکشی‌های غرب، حضور پر رنگ ملت ایران در راهپیمایی روز 22 بهمن  این مسئله را تصدیق می‌کند که مردم ایران مدافع جدی حقوق بین المللی خود و پشتیبان فرزندان شان در گروه مذاکره کننده هسته ای هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و  سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: دشمن متناسب با خوی استعمارگری خود چشم طمع به داشته‌های ملت قهرمان و حماسه‌ساز ایران دوخته است اما شکوه و صلابت راهپیمایی 22 بهمن می‌تواند چشم طمع دشمنان و بدخواهان را کور کند.

انقلاب ایران مردمی‌ترین انقلاب جهان است

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی راهپیمایی 22 بهمن را نماد تعامل و اتحاد بین ادیان، مذاهب و اقوم ایرانی دانشت و افزود: حضور ایرانی‌های عزیز و حماسه‌ساز با هر باور و عقیده‌ای و از هر طیف سیاسی در این همایش ملی، به جهانیان ثابت می‌کند که آحاد ملت ایران با اتحاد در کنار انقلاب و رهبر خود ایستاده است.

وی گفت: همچنین 22 بهمن فرصت مناسبی برای تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب اسلامی و ابراز وفادارای به رهبر معظم انقلاب است.

جهانگیرزاده افزود: فردا به همه نشان می‌دهیم که مردمی‌ترین انقلاب جهان کماکان در ایران پابرجاست و با قدرت به سوی اهداف عالی خود پیش می‌رود.

+ نوشته شـــده در دوشنبه بیست و یکم بهمن 1392ساعــت22:32 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
22 بهمن مبارکباد

22 بهمن . سي و پنچمين سالگرد انقلاب اسلامي ايران مبارک باد .

+ نوشته شـــده در دوشنبه بیست و یکم بهمن 1392ساعــت19:42 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
چه ناطق باشد و چه نباشد، کنار بوکس می‌مانم/ منتظر دستور وزارت ورزش هستیم
دبیر فدراسیون بوکس گفت: برای شخص خاصی کار نمی‌کنم و ناطق چه در فدراسیون باشد و چه نباشد، من در کنار بوکس می‌مانم.

همایون اردلان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ضمن ابراز تاسف از اظهارنظرهایی که برخی از چهره‌های بوکس در مورد فدراسیون کرده‌اند، اظهار داشت: فکر می‌کنم شأن ورزش ایران و فدراسیون بوکس بالاتر از این حرف‌ها باشد و متاسفم که برخی قهرمانان بوکس این‌گونه در برنامه‌های تلویزیونی در مورد فدراسیون صحبت کردند. حیثیت بوکس کشور باید حفظ شود و فکر نمی‌کنم که این اظهارنظرها به سود این رشته باشد.

وی ادامه داد: امروز رسما مدت 4 ساله ریاست ناطق‌ نوری بر فدراسیون تمام می‌شود و باید مجمع برگزار می‌شد به همین دلیل نیز من تاریخ امروز را برای برگزاری مجمع اعلام کردم اما به هر حال وزارت ورزش‌ و جوانان فعلا دستوری در این مورد به ما نداده و کماکان منتظر هستیم. در مورد انتصاب سرپرست برای فدراسیون هم هنوز هیچ دستوری ابلاغ نشده است.

دبیر فدراسیون بوکس تصریح کرد: بهتر است از گمانه‌زنی در مورد تاریخ برگزاری مجمع بپرهیزیم و منتظر دستور وزارت ورزش و جوانان در این مورد باشیم. همین که بنده امروز را با توجه به پایان دوره ریاست 4 ساله رئیس فعلی اعلام کرده‌ام باعث دلخوری برخی مسئولان شده و به همین دلیل بهتر می‌دانم در این مورد صحبت نکنم.

اردلان در خاتمه گفت: من برای ورزش کار می‌کنم و پرونده ورزشی من هم گواه این موضوع است. بنده به هیچ وجه برای شخص خاصی کار نمی‌کنم و ناطق چه در فدراسیون باشد و چه نباشد، من در کنار بوکس می‌مانم. هدفم خدمت به ورزش است و به هیچ وجه با مسائل دیگر کار ندارم.

+ نوشته شـــده در دوشنبه بیست و یکم بهمن 1392ساعــت14:19 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
ستارپور: با شکست بهترین‌ها راهی بازی‌های‌ آسیایی دوحه شدم/ دلیل انتقاد طلوتی را نمی‌دانم

خبرگزاری فارس: ستارپور: با شکست بهترین‌ها راهی بازی‌های‌ آسیایی دوحه شدم/ دلیل انتقاد طلوتی را نمی‌دانم

بوکسور تیم ملی گفت: برای حضور در بازی‌های آسیایی دوحه سه نفر از بهترین‌ها را شکست دادم تا توانستم فیکس تیم ملی شوم.

به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی طلوتی بوکسور تیم ملی که این روزها به دلیل غیبت در مسابقات قهرمانی کشور در اردوهای تیم ملی حضور ندارد در صحبت‌های خود مدعی شده که مسئولان فدراسیون بوکس به یکی از بوکسورهایی که پس از المپیک لندن از عملکرد فدراسیون انتقاد شدیدی کرده بود مبلغ 5 میلیون تومان پول پرداخت کرده تا صحبت‌های خود را تکذیب کند. هر چند که وی نامی از کسی مطرح نکرد، اما احسان روزبهانی در واکنش به صحبت‌های طلوتی مدعی شد پولی که مسئولان فدراسیون به او پرداخت کرده‌اند به عنوان پاداش بوده نه برای تکذیب مصاحبه جنجالی خود، اما انتقاد‌های مهدی طلوتی تنها به احسان روزبهانی ختم نشد؛ بلکه از سرمربی تیم ملی و محمد ستارپور عضو تیم ملی نیز انتقاد‌های شدیدی کرد و مدعی شد که ستارپور بدون کسب مدال قهرمانی کشور و قهرمانی استان عضو تیم ملی شده و راهی بازی‌های آسیایی دوحه شده است.

محمد ستارپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در واکنش به انتقادهای مهدی طلوتی، اظهار داشت: سال 85 مسابقات قهرمانی کشور به میزبانی تبریز برگزار شد و من مدال طلای مسابقات را کسب کردم و راهی مسابقات جوانان آسیا ( هندوستان) شدم و مدال نقره مسابقات را کسب کردم.

وی افزود: برای اعزام به بازی‌های آسیایی دوحه با سجاد محرابی، عباس فیض آبادی و رضا قاسمی مبارزه کردم و پس از شکست آنها راهی دوحه شدم. خوشبختانه در دوحه نیز توانستم مدال برنز مسابقات را کسب کنم، اما نمی‌دانم که چرا طلوتی در مورد من این طور صحبت کرده است.

عضو تیم ملی بوکس در ادامه گفت: مهدی طلوتی در مسابقات کسب سهمیه المپیک که به میزبانی قزاقستان برگزار شد به طور معجزه‌ آسایی توانست سهمیه حضور در المپیک لندن را کسب کند. من در طول این چند سال که فیکس تیم ملی بودم او در هیچ مسابقه رسمی شرکت نکرده بود. طلوتی به این دلیل راهی المپیک لندن شد که هومن کرمی از ناحیه کتف با مصدومیت شدیدی روبرو شد و فدراسیون هم ناچار شد طلوتی را جایگزین او کند.

+ نوشته شـــده در دوشنبه بیست و یکم بهمن 1392ساعــت14:18 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
احدی: حق طلوتی نبود راهی المپیک شود/ کسی بدون انتخابی در اردوها حضور ندارد

خبرگزاری فارس: احدی: حق طلوتی نبود راهی المپیک شود/ کسی بدون انتخابی در اردوها حضور ندارد

سرمربی تیم‌ ملی بوکس گفت: من معتقدم که طلوتی حقش نبود در المپیک لندن حضور داشته باشد.

اکبر احدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد صحبت‌های انتقادهای مهدی طلوتی از مسئولان فدراسیون بوکس، اظهار داشت:  طلوتی طی چند روز گذشته در برنامه‌ای تلویزیونی حضور پیدا کرد و از مسئولان فدراسیون انتقاد شدیدی کرد که در این میان اتفاقات خوشایندی رخ نداد. ما هم ناچار شدیم از مسئولان فدراسیون حمایت کنیم. بنده معتقدم او در حد و اندازه‌ای نیست که در مورد مسئولان فدراسیون بخواهد صحبت کند. در این مدت تنها افرادی که از طلوتی حمایت کردند من و رئیس فدراسیون بودیم.

وی افزود: بنده معتقدم طلوتی حتی حقش نبود در المپیک لندن شرکت کند و این حق فروتن گل‌آرا بود که راهی لندن شود. برای اعزام بوکسورها به بازی‌های آسیایی گوانگجو او بازی را به هومن کرمی واگذار کرد و در آن مقطع سرمربی تیم ‌ملی که از اوکراین آمده بود و هدایت تیم ملی را برعهده داشت چنین تصمیمی را گرفت. به هر حال او تشخیص می‌داد که چه کسی راهی بازی‌های آسیایی شود. جایی که من مسئول نبودم چطور می‌توانستم باعث شوم طلوتی نتواند به مسابقات آسیایی اعزام شود؟

سرمربی تیم‌ ملی در واکنش به صحبت‌های علی مظاهری که مدعی شده شرایط اردوها به هیچ ‌عنوان از لحاظ فنی خوب نیست گفت: این را قبول دارم که بچه‌ها ضعیف هستند، اما ما به زمان نیاز داریم تا شرایط اردونشین‌ها خوب شود. علی مظاهری زمانی که وارد تیم ‌ملی شد وضعیت خوبی از لحاظ فنی نداشت و مربی‌ها روی او کار کردند و پس از مدت‌ها توانست بوکسور خوبی شود. من انتقادی به مظاهری ندارم. در صحبت‌های خود گفتم برخی‌ها از شهرستان می‌آیند، اما یکسری دوست دارند بدون انتخابی وارد تیم ‌ملی شوند که این انصاف نیست. در مورد خط خوردن 4 بوکسور بنده تصمیم نگرفتم و این فدراسیون بود که تصمیم گرفت نفراتی که در مسابقات قهرمانی کشور غایب بودند را به تیم ملی دعوت نکند.

احدی در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود در اردوهای تیم‌ ملی در برخی مواقع نفراتی حضور پیدا می‌کنند که در انتخابی تیم ‌ملی شرکت نکرد‌ه‌اند و آیا این موضوع صحت دارد یا خیر، گفت: اصلا چنین چیزی صحت ندارد در حال حاضر فقط محمد ستارپور و محمد مومیوند به دلیل مصدومیتی که داشتند با تشخیص پزشکان در انتخابی‌ها حضور پیدا نکردند. در اردوهای قبلی نیز بنده مسئولیتی نداشتم و نمی‌دانم که چنین اتفاقاتی رخ می‌داده یا خیر. در حال حاضر نفراتی در اردوی تیم ملی حضور دارند که در مسابقات قهرمانی کشور در انتخابی‌ها شرکت کرده بودند.

+ نوشته شـــده در یکشنبه بیستم بهمن 1392ساعــت21:51 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
مقصودی: روزبهانی بعد از المپیک جایزه گرفت نه حق‌السکوت/ دوران ریاست ناطق‌ به پایان رسید

خبرگزاری فارس: مقصودی: روزبهانی بعد از المپیک جایزه گرفت نه حق‌السکوت/ دوران ریاست ناطق‌ به پایان رسید

نایب رئیس فدراسیون بوکس گفت: پولی که به احسان روزبهانی پس از پایان المپیک لندن پرداخت شد جایزه بوده نه حق السکوت.

به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی طلوتی بوکسور تیم ملی که این روزها به دلیل غیبت در مسابقات قهرمانی کشور در اردوهای تیم ملی حضور ندارد در صحبت‌های خود مدعی شده که مسئولان فدراسیون بوکس به یکی از بوکسورهایی که پس از المپیک لندن از عملکرد فدراسیون انتقاد شدیدی کرده بود مبلغ 5 میلیون تومان پول پرداخت کرده تا صحبت‌های خود را تکذیب کند. هر چند که وی نامی از کسی مطرح نکرد، اما احسان روزبهانی در واکنش به صحبت‌های طلوتی مدعی شد که او پولی را از فدراسیون پس از بازگشت از لندن دریافت کرده است، اما پولی که مسئولان فدراسیون به او پرداخت کرده‌اند به عنوان پاداش بوده نه برای تکذیب مصاحبه جنجالی خود.

منوچهر مقصودی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در واکنش به صحبت‌های مهدی طلوتی اظهار داشت: طی چند روز گذشته مهدی طلوتی مدعی شده که ما مبلغ 5 میلیون تومان پول به یکی از بوکسورهای المپیکی پرداخت کرده‌ایم تا او مصاحبه جنجالی خود را که علیه فدراسیون انجام داده بود را تکذیب کند. البته در ابتدای صحبت‌های طلوتی بنده متوجه نشدم که او در مورد چه موضوعی صحبت می‌کند اما پس از کنکاش متوجه شدم که او در مورد چه موضوعی صحبت می‌کند. رئیس فدراسیون پس از بازگشت بوکسورها از المپیک لندن مبلغی را به عنوان جایزه به احسان روزبهانی پرداخت کرد و به هیچ عنوان این پول حق السکوت نبود. روزبهانی به خاطر درخشش خود در المپیک لندن این مبلغ را دریافت کرد.

نایب رئیس فدراسیون بوکس در پاسخ به این سؤال که آیا فدراسیون از امروز با سرپرست هدایت می‌شود یا خیر، گفت: روز 19 بهمن‌ماه دوران ریاست چهارساله احمد ناطق نوری به پایان رسید و ما هم به همین دلیل نامه‌ای را به مسئولان وزارت ورزش و جوانان ارسال کردیم تا به پایان رسیدن زمان ریاست احمد ناطق نوری را به آنها اطلاع دهیم تا وزارتخانه نیز دستورات لازم را به ما بدهد. البته در حال حاضر چیزی به ما نگفته‌اند که ناطق نوری سرپرست فدراسیون است یا خیر، اما فکر می‌کنم او تا زمان برگزاری انتخابات مسئولیت فدراسیون را برعهده داشته باشد.

وی در ادامه گفت: طبق قانون مسئولان وزارت خانه همیشه 15 روز قبل از پایان دوران 4 ساله یک رئیس فدراسیون به او اعلام می‌کنند که آیا همچنان باید مسئولیت فدراسیون را برعهده داشته باشد یا اینکه یک سرپرست معرفی می‌شود، اما تا به امروز در مورد این موضوع خبری به ما نداده‌اند.

نایب رئیس فدراسیون بوکس در پاسخ به این سؤال که اگر در کمیسیون دولت مجوز ناطق نوری برای حضور در انتخابات صادر نشود چه اتفاقی رخ خواهد داد، گفت: او برای گرفتن مجوز هیچ گونه مشکلی ندارد. اگر مجوز هم نتواند بگیرد مشکلی رخ نخواهد داد و یک نفر دیگر رئیس فدراسیون می‌شود.

+ نوشته شـــده در یکشنبه بیستم بهمن 1392ساعــت21:50 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
روزبهانی: ناطق‌نوری ۵ میلیون به من تشویقی داد/ برای تکذیب صحبت‌هایم پول نگرفتم

خبرگزاری فارس: روزبهانی: ناطق‌نوری ۵ میلیون به من تشویقی داد/ برای تکذیب صحبت‌هایم پول نگرفتم

بوکسور لژیونر تیم ‌ملی گفت: ناطق نوری زمانی که دید مسئولان ورزش جایزه حضور من در المپیک لندن را پرداخت نمی‌کنند به من ۵ میلیون تومان تشویقی داد.

مهدی طلوتی بوکسور تیم ملی که این روزها به دلیل غیبت در مسابقات قهرمانی کشور در اردوهای تیم ملی حضور ندارد در صحبت‌های خود مدعی شده که مسئولان فدراسیون بوکس به یکی از بوکسورهایی که پس از المپیک لندن از عملکرد فدراسیون انتقاد شدیدی کرده بود مبلغ 5 میلیون تومان پول پرداخت کرده تا صحبت‌های خود را تکذیب کند.

احسان روزبهانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در واکنش به ادعاهای مهدی طلوتی، اظهار داشت:  برای صحبت‌هایی که مهدی طلوتی مدعی شده باید بگویم ناطق نوری زمانی که دید مسئولان ورزش جایزه حضور من در المپیک لندن را پرداخت نمی‌کنند به من مبلغ 5 میلیون تومان تشویقی داد و اصلا این طور نیست که می‌گویند برای تکذیب صحبت‌هایم از فدراسیون پول گرفته‌ام. جا دارد از او بازهم تشکر کنم. احمد ناطق‌نوری به قدری فردی بزرگ و شناخته شده در عرصه سیاست است که کسی نمی‌تواند جای او را بگیرد و فکر می‌کنم نیازی به تغییرات در فدراسیون نیست.

وی افزود: من با این موضوع که همه می‌گویند باید مسئولان فدراسیون بروند و تغییراتی در راس مدیریت فدراسیون ایجاد شود مخالفم. بنده معتقدم ایراد کار از مسئولان ورزش کشور است. آنها بیایند یکبار بودجه کافی در اختیار فدراسیون قرار دهند و اگر بوکس پیشرفت نکرد آن وقت هر تصمیمی که می‌خواهند بگیرند.

روزبهانی در ادامه خاطرنشان کرد: من نه مدافع فدراسیونم و نه مخالف. بنده هنوز اول راه هستم، اما شاید برخی‌ها دوران قهرمانی‌شان به پایان رسیده که اینطور از فدراسیون انتقاد می‌کنند.

+ نوشته شـــده در یکشنبه بیستم بهمن 1392ساعــت21:48 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
طلوتی: برای ثابت کردن صحبت‌هایم مدرک دارم/ سرمربی تیم ملی با من مغرضانه صحبت کرد

خبرگزاری فارس: طلوتی: برای ثابت کردن صحبت‌هایم مدرک دارم/ سرمربی تیم ملی با من مغرضانه صحبت کرد

بوکسور تیم ملی گفت: برای تمام صحبت‌هایی که مطرح کرده‌ام اسناد و مدارک دارم.

مهدی طلوتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سوال که شما مدعی شده‌اید یکی از بوکسورهای المپیکی پس از بازگشت از لندن با گرفتن مبلغ 5 میلیون تومان مصاحبه‌های خود را تکذیب کرده است، گفت: من برای تمام صحبت‌هایم که شب گذشته مطرح کرده‌ام اسناد و مدارک دارم. حتی شب گذشته در مورد اینکه حق من را خورده‌اند نیز مدارکی ارائه کردم، اما جواب قانع‌ کننده‌ای از سوی مسئولان فدراسیون دریافت نکرده‌ام.

وی افزود: دلیل اینکه اکبر احدی شب گذشته با من مغرضانه صحبت کرد را اعلام می‌کنم. احدی از این دلگیر است که در المپیک حضور نداشته و همه چیز را بر سر من خالی کرد. او 20 دوره به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام شده و تنها یک دوره مدال برنز آسیا را کسب کرده است. من 4 دوره قهرمان کشور شده‌ام، اما محمد ستارپور نه قهرمان استان بوده نه قهرمان کشور، اما همین بوکسور مدال برنز بازی‌های آسیایی دوحه قطر را کسب کرده است. من اسامی چنین نفراتی را که نه عضو تیم ملی بودند نه قهرمان کشور و به مسابقات اعزام شده‌اند را رسانه‌ای خواهم کرد.

وی در پایان در مورد اکبر احدی گفت: او یک روز سرمربی تیم ملی بود و از تیم ملی او را بیرون کردند، حالا چطور دوباره سرمربی تیم ملی شده است. احدی و امثال او فقط در ایران شیر هستند و خارج از ایران به هیچ عنوان حرفی برای گفتن ندارند.

+ نوشته شـــده در یکشنبه بیستم بهمن 1392ساعــت21:47 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
مظاهری: من هرگز به خاطر پول حرف‌هایم را پس نمی‌گیرم

خبرگزاری فارس: مظاهری: من هرگز به خاطر پول حرف‌هایم را پس نمی‌گیرم

کاپیتان تیم ملی بوکس گفت: رسانه‌ها باید کنکاش کنند و ببینند چه کسی بعد از المپیک انتقاد کرده و پس از آن با گرفتن پول مصاحبه خود را تکذیب کرده است.

علی مظاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد انتقادهای شب گذشته بوکسورهای تیم ملی از مدیریت حاکم در فدراسیون بوکس در برنامه ورزش از نگاه دو، اظهار داشت: برنامه‌ای که طی دو شب گذشته در مورد فدراسیون بوکس پخش شد خیلی سر و صدا به پا کرد،اما منتقدان و طرفداران فدراسیون باید جامع‌تر در مورد مسائل فدراسیون صحبت می‌کردند و طی این دو روز مسائل اصلی‌تر مطرح می‌شد. متاسفانه یک صحبتی شب گذشته مطرح شد، مبنی بر اینکه یکی از المپیکی‌ها پس از بازگشت از لندن از عملکرد فدراسیون انتقاد شدیدی کرده و پس از اینکه مبلغ 5 میلیون تومان از مسئولان فدراسیون دریافت کرده، مصاحبه خود را تکذیب کرده است.

وی افزود: مجری برنامه اسم من را مطرح کرد، اما گویا عمدی نبود. متاسفانه برخی‌ها با من تماس گرفتند و فکر می‌کنند من چنین پولی را گرفته‌ام. باز هم می‌گویم مظاهری بعد از المپیک هیچ گونه اعتراضی نداشته که بخواهد با گرفتن پول صحبت‌های خود را تکذیب کند.

بوکسور المپیکی تیم ملی در پاسخ به این سؤال که چه کسی پول گرفته و مصاحبه را تکذیب کرده است،‌ گفت: ‌رسانه‌ها باید کنکاش کنند تا ببینند چه کسی بعد از المپیک لندن چنین کاری را کرده است. به هر حال کسی که چنین اعتراضی را کرده این پول را گرفته است. مهدی طلوتی که این کار را انجام نداده تنها احسان روزبهانی و امین قاسمی‌پور می‌مانند که باید فدراسیون هر چه سریع‌تر پیگیر این موضوع باشد.

مظاهری در پاسخ به این سؤال که آیا شما موضوع دریافت پول از سوی بوکسور المپیکی را شنیده بودید یا خیر،‌ گفت: این موضوع را نشنیده بودم. بعد از حضور در اردوی تیم ملی برای شرکت در مسابقات اردن احسان روزبهانی و دیگر نفرات را ندیده‌ام و نمی‌دانم چه کسی این پول را گرفته است. خیلی دوست دارم بدانم آن یک نفر چه کسی است. چرا که نام من هم بین آن 4 المپیکی وجود دارد.

کاپیتان تیم ملی بوکس در ادامه خاطرنشان کرد: برای دفاع از خودم شب گذشته خیلی تلاش کردم تا تلفنی ارتباطی با برنامه برقرار کنم که متاسفانه نتوانستم این کار را انجام دهم. من یک سؤال از اکبر احدی سرمربی تیم ملی دارم؟ او که گفته یک جوان از سیستان و بلوچستان برای حضور در اردوی تیم ملی در مسابقات قهرمانی کشور شرک می‌کند، آیا امثال ما از شهرستان‌ها برای حضور در اردوی تیم ملی شرکت نمی‌کردیم؟ البته خیلی‌ها از اردو با من تماس می‌گیرند و مدعی هستند اردو، اردوی خوبی نیست. ورزشکار خوب در اردوهای تیم ملی حضور ندارد؛ هر چند اکبر احدی نیز به این مسئله اشاره کرده است.

وی افزود: بین ورزشکارانی که در حال حاضر اردونشین هستند تعدادی از آنها نیز قرار نبود در اردوی تیم ملی حضور داشته باشند، اما نمی‌دانم چرا تنها اسم ما چند نفر را از اردوی تیم ملی خط می‌زنند. چرا قانون فقط برای علی مظاهری است. من که دیگر تمایلی برای حضور در تیم ملی را ندارم. به ما گفته بودند هیچ کس را به اردوی تیم ملی راه نمی‌دهیم، اما حالا می‌بینیم چند نفر از همان افرادی که قرار بود در اردوها حضور نداشته باشند در تیم ملی تمرینات خود را پیگیری می‌کنند.

مظاهری در پاسخ به این سؤال که طلوتی مدعی شده برخی‌ها از بیرون وارد اردوی تیم ملی می شوند بدون اینکه در مسابقات قهرمانی کشور حضور داشته باشند. آیا این موضوع صحت دارد یا خیر؟ گفت: نمی‌خواهم از کسی دفاع کنم، اما شاید مقصودی در جریان نباشد؛ هستند نفراتی که چند روز در اردوی تیم ملی حضور پیدا می‌کنند و بعد از چند روز می‌روند. آنها حتی در مسابقات قهرمانی کشور نیز شرکت نکرده‌اند. بارها دیده و پرسیده‌ام که شما در اردو چه کار می‌کنید. آنها هم نامه‌ای نشان دادند و گفتند از فلان استان آمده‌ایم، اما تا به امروز ندیده‌ام که بوکسوری از بیرون وارد اردوی تیم ملی شود و پس از مدتی فیکس تیم ملی باشد.

وی در پایان گفت: ما وقتی بوکسور شدیم در کنار بوکسورهای بزرگ به اینجا رسیدیم، اما ای کاش به این نفرات فرصت می‌دادند تا جوانان در کنار آنها کسب تجربه کنند.

+ نوشته شـــده در یکشنبه بیستم بهمن 1392ساعــت21:43 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
مشت‌های گره‌ کرده المپیکی‌ها به سمت آقای رئیس/ مصاحبه‌ ۵ میلیونی که جنجالی شد!

خبرگزاری فارس: مشت‌های گره‌ کرده المپیکی‌ها به سمت آقای رئیس/ مصاحبه‌ ۵ میلیونی که جنجالی شد!

برنامه ورزش از نگاه ۲ با محوریت اتفاقات رخ‌ داده در فدراسیون بوکس شب گذشته روی آنتن رفت.

برنامه ورزش از نگاه 2 که پنج‌شنبه شب گذشته پیرامون رشته بوکس اختصاص داشت شب گذشته نیز روی آنتن رفت و باز هم مسائل جنجالی در آن مطرح شد.

در این برنامه منوچهر مقصودی، مهدی طلوتی و مصطفوی کارشناس بوکس حضور داشتند و به بحث و تبادل نظر در خصوص اتفاقات این رشته پرداختند.

مهدی طلوتی که پنج‌شنبه شب صحبت‌های تندی علیه فدراسیون انجام داده بود این بار نیز حرف‌های جنجالی را به میان کشید.

وی در ابتدا با گلایه از مسئولان فدراسیون گفت: چطور 40 کارمند فدراسیون می‌توانند حقوق بگیرند ولی ما قهرمانان حقوقی نداریم. من به بوکسور قزاق باختم و او حالا نفر اول جهان است اما او چه شرایطی دارد و من چه شرایطی.

وی تأکید کرد: متأسفانه کسانی در اردوی تیم ملی هستند که بوکس خود را با تیم ملی آغاز کرده‌اند مثلا برای مسابقات گوانگجو به مسئولان فدراسیون گفتم که مریض هستم و نمی‌توانم بازی کنم آنها مصرانه از من خواستند که بازی کنم و من این کار را انجام دادم و با حریفم 5- 5 کردم و برای انتخابی المپیک انتخاب شدم.

همچنین منوچهر مقصودی در ادامه این برنامه به صحبت پرداخت و گفت: برنامه پنج‌شنبه شب را تماشا کردم ولی متأسفانه هیچ کس یک انتقاد سازنده انجام نداد و راهکاری ارائه نکرد.

وی افزود: متأسفانه بودجه فدراسیون ناچیز است و مدت‌هاست به دنبال اسپانسر هستیم ولی هیچ اسپانسری قبول نمی‌کند بدون تبلیغ کالایش با ما همکاری کند.

طلوتی در خصوص مشکلات بوکسورها نیز گفت: من با آنها زندگی می‌کنم و می‌دانم چه مشکلاتی دارند ولی کاری از دست ما برنمی‌آید.

وی در خصوص ایراداتی که پیرامون دخالت او در مسائل فنی شنیده می‌شود، گفت: من روی مسائل فنی نظارت می‌کنم ولی دخالتی در آنها ندارم.

در ادامه برنامه ورزش از نگاه 2 ناطق نوری رئیس فدراسیون روی خط آمد و گفت: بعضی از بوکسورها انتظار دارند من برای آنها کار پیدا کنم. مگر مشکل بیکاری این مملکت فقط مربوط به فدراسیون‌ بوکس است. من در مورد آقای طلوتی با رئیس شورای شهر بابلسر، شهردار بابلسر و رئیس کل تربیت بدنی مازندران صحبت کردم ولی ما بالای 4 میلیون لیسانس و فوق لیسانس بیکار در این مملکت داریم. من چگونه می‌توانم برای همه کار پیدا کنم. البته این بچه‌ها حق دارند که اعتراض کنند چون در این رشته به آنها توجهی نمی‌شود.

وی در خصوص قول سفر حجی که به مهدی طلوتی داده بود، گفت: من هنوز هم سر حرفم هستم ولی این دوستان ثبت‌نام نکرده‌اند. آقایان در حج عمره ثبت‌نام کنند پولش را من می‌دهم.

وی همچنین ضمن اظهار بی‌اطلاعی از زمان دقیق مجمع فدراسیون بوکس گفت: ما مطیع قانون هستیم ولی زمان دقیق را به ما اعلام خواهند کرد.

به گزارش فارس، در ادامه این برنامه یکی دیگر از بوکسورهای مطرح کشور به نام مهدی قربانی روی خط آمد و گلایه‌هایی را از این رشته مطرح کرد.

او گفت زیدان چند سال پیش با قراردادی 56 میلیون دلاری به رئال مادرید پیوست و دنیا را منفجر کرد. او یک سال دنبال توپ دوید تا پولش را بگیرد ولی چرا آقایان نگفتند که به مایک تایسون صد میلیون دلار برای یک رقابت چند دقیقه‌ای دادند. می‌دانید چرا؟ چون به این رشته بها داده نمی‌شود.

در پایان این برنامه مهدی طلوتی به صحبت‌های جنجالی خود اینگونه پایان داد: بعد از مسابقات المپیک یکی از 4 بوکسور ما مصاحبه‌ای تند را علیه مسئولان فدراسیون انجام داد که آقایان این بوکسور را به فدراسیون دعوت کردند و به او گفتند که مصاحبه‌ات را تکذیب کن و این 5 میلیون را بگیر در غیر این صورت محروم می‌شوی. من از این آقا و از این بوکسور عزیز کشورمان تقاضا می‌کنم به خاطر ورزشکاران بوکس روی خط بیاید و این حرف را تأیید کند البته من از او اجازه گرفتم که این حرف را بزنم ولی این ورزشکار حاضر است مقابل مردم دست روی قرآن بگذارد و این موضوع را شفاف اعلام کند.

+ نوشته شـــده در یکشنبه بیستم بهمن 1392ساعــت21:39 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
فدراسیون بوکس گوشه رینگ رفت/بغض قهرمان المپیک و رشته عروس هزار داماد!

خبرگزاری فارس: فدراسیون بوکس گوشه رینگ رفت/بغض قهرمان المپیک و رشته عروس هزار داماد!

برنامه ورزش از نگاه دو با به چالش کشیدن رشته بوکس شب گذشته روی آنتن رفت.

به گزارش خبرگزاری فارس، برنامه ورزش از نگاه 2 شب گذشته نیز با محوریت یکی از رشته‌های ورزشی روی آنتن رفت. این برنامه این بار بحثی چالشی را در مورد فدراسیون بوکس و 24 سال ریاست ناطق‌نوری در این فدراسیون و همچنین اتفاقاتی را که پیرامون این رشته می‌گذرد به وسط آورد و حاوی مطالب جالبی شد.

احسان روزبهانی، علیرضا استکی، محمد مساعدی و مصطفوی نماینده رسانه در این برنامه حضور داشتند.

در ابتدای این برنامه احسان روزبهانی در خصوص کمبودهای این رشته ورزشی، گفت: متأسفانه در فدراسیون برخی هزینه‌ها بی‌مورد است مثلا تیم ملی نوجوانان بی‌مورد در مجموعه انقلاب تمرین و هزینه می‌کنند. یادم می آید در المپیک که بودیم به آقای کریمی مربی تیم‌مان گفتم نگاه کن که یک نفر حریفم را ماساژ می‌دهد و یک نفر هم او را راهنمایی می‌کند. همین‌گونه است که آنها قهرمان می‌شوند. کریمی در پاسخ گفت آنها قهرمان جهان هستند و معلوم است که امکانات دارند! من هم پاسخ دادم آنها که از ابتدا قهرمان جهان نبودند. امکانات را در اختیار ورزشکاران گذاشتند و حالا آنها قهرمانی به دست می‌آورند.

وی در ادامه صحبت‌های خود گفت:‌ متأسفانه ما در خوابگاهی به نام نصرت می‌خوابیم که در آن سوسک و موش وجود دارد و میخ‌های تخت‌هایش بیرون زده است شاید باور نکنید یکی از دوستان من در قزاقستان اسپانسر من شده است. یک روز به آ‌قای مقصودی نایب‌رئیس فدراسیون گفتم که به جای گرفتن گرمکن برای من برای کل تیم بگیرید و هزینه آن را من از طریق دوستم تأمین می‌کنم فقط شما آرم شرکت او را روی این گرمکن‌ها حک کنید. مقصودی گفت بگو 40 دست گرمکن به ما بدهد تا ما این کار را انجام دهیم. من از او سوال کردم تیم اعزامی 13 نفر است چرا 40 دست؟ که ایشان گفت اگر 40 دست گرمکن می‌دهد ما می‌پذیریم در غیر اینصورت مورد قبول نیست.

به گزارش خبرگزاری فارس، علیرضا استکی که به عنوان نماینده حامی فدراسیون به این برنامه آمده بود گفت: محمد بنا وقتی می‌خواست به المپیک لندن برود 11 دستیار داشت و به خاطر آنها به دفتر کمیته ملی المپیک رفت و گفت من همه کادرم را با خود می‌برم. از سال 2000 به این طرف بوکس عقب افتاده و ما باید مربی خارجی بزرگ بیاوریم.

وی افزود: نباید آدم بزرگی مثل ناطق‌نوری را بکوبیم. مثلا همین آقای مساعدی در زمان آقای ناطق‌نوری سرمربی تیم ملی شد. فقط شما این را بدانید من اگر از فدراسیون حمایت می‌کنم زیر بلیت هیچ کسی نیستم.

وی همچنین در خصوص مربیگری نهرودی نیز، گفت:‌ او تنها کسی بود که در این دو سال آرامش خاصی را در اردوی تیم فراهم کرد. حالا هم که تیم به دست احدی رسیده خوب کار می‌کند تمام مربیان بزرگ ما باید بالای سر تیم‌هایمان باشند چون اسامی که الان در تیم ملی هستند همه از قهرمانان بزرگ این رشته در ایران بودند.

محمد مساعدیان سرمربی اسبق تیم ملی بوکس به عنوان منتقد فدراسیون گفت: متأسفانه ساختار این فدراسیون دچار مشکل است و ما در هر 5 دوره‌ المپیک در این رشته دچار مشکل شدیم. هیچکس در فدراسیون نیست که با مقوله دوپینگ برخورد کند و می‌بینید که بعد از 23 سال هنوز داور بین‌المللی نداریم. به اعتقاد من فدراسیون بوکس عروس هزار داماد است چون تا الان 9 مربی خارجی برای تیم ملی آمده ولی آقایان در کار آنها دخالت می‌کنند و اجازه نمی‌دهند هیچ کس کار کند. آنها دوست دارند در مسائل فنی دخالت کنند و اختیار تام به هیچکس نمی‌دهند.

در ادامه این برنامه مهدی طلوتی قهرمان المپیک نیز مصاحبه‌ تکان‌دهنده ای  را انجام داد.

وی گفت:‌مسئولان فدراسیون گفتند با دست مصدوم بازی کن و بباز. آنها به فکر شخصیت من نبودند و خود آقای ناطق‌نوری گفت برو در مسابقات بازی کن و من گفتم آمادگی ندارم چون دستم آسیب دیده است و ایشان گفت اگر بازی نکنی محروم می‌شوی.

وی که بغض کرده بود تأکید کرد: آقایان نوری و مقصودی چون 6 صبح تمرین نکرده‌اند نمی‌دانند من چه می‌گویم. من بغض بهداد سلیمی را دیدم و می‌فهمم او چه کشیده است. حتی مسئولان شهر من نمی‌دانند در کجا تمرین می‌کنم و 4 سال است که مربی ندارم. آقایان طوری من را ناک‌اوت کردند که تا ابد می‌ماند.

وی تأکید کرد: هنگامی که در اردوی تیم ملی بودم 2 روز از آقای نهرودی مرخصی گرفتم ولی وقتی به جاده رفتم دیدم جاده بسته شده فردای آن روز به اردو برگشتم و دیدم بچه‌ها می‌گویند نهرودی از دست تو شاکی است. نزد او رفتم دستم را دراز کردم که با او دست بدهم ولی او رویش را به طرف دیگری برد و جواب سلامم را نداد. به ایشان گفتم حتی به من سیلی بزند ولی اینگونه برخورد نکند ولی او پاسخم را نداد و با بغض اردو را ترک کردم.

وی تأکید کرد: من متأهل، بیکار ولی ورزشکار هستم و بعد از المپیک یک ریال هم نگرفتم. روی تختی می‌خوابیدم که میخ‌هایش بیرون زده بود.

وی در پاسخ به این سوال که اگر یک کارت زرد و یک کارت قرمز داشته باشد به چه کسی می‌دهد، گفت: کارت زرد را به ناطق‌نوری و کارت قرمز را به مقصودی می‌دهم. نوری مقصر نیست چون به زیردستی‌هایش اطمینان کرده و نمی‌داند مقصودی چه کار می‌کند. مقصودی تصور می‌کند ورزش لباس است که هر روز آن را عوض کند.

وی با اشاره به اینکه مقصودی مدرک مربیگری ندارد، گفت: او به صورت پنهانی به المپیک آمد تا نقش مربی داشته باشد اما مسئولان المپیک بررسی کردند و جلوی این کار را گرفتند.

وی در پایان صحبت‌هایش گفت: روزی ناطق‌نوری به من گفت چون فردا تولدت است اگر سهمیه المپیک گرفتی دو تن از اعضای خانواده‌ات را به حج اعزام می‌کنیم من سهمیه المپیک گرفتم ولی هنوز اعضای خانواده‌ام در حال رفتن به حج هستند.

به گزارش فارس، منوچهر مقصودی نایب‌رئیس فدراسیون که انتقادات زیادی به او وارد شده در خصوص اینکه گفته می‌شود او بداخلاق است، گفت: من به اصول انضباطی پایبندم و شاید به این دلیل می‌گویند من بداخلاق هستم.

وی در پاسخ به این سوال که شرایط مالی‌اش چگونه است، گفت: نمی‌توان گفت پولدار هستم ولی دستمان به دهان‌مان می‌رسد.

وی همچنین در خصوص وضعیت خوابگاه نصرت نیز، تأکید کرد: ما بودجه نداریم. گفته‌‌اند یک میلیارد و صد میلیون تومان بودجه فدراسیون است اما تاکنون 400 میلیون به ما داده‌اند. تیم ملی جوانان ما تا به حال سه بار از مقابل رستوران به خاطر نداشتن پول برگشت خورده ما حتی میوه نداریم که به بازیکنان‌مان بدهیم آیا با این صورت می‌توانیم قهرمان جهان شویم؟

مقصودی تأکید کرد: کدام اسپانسر بوکسی را که نه از صدا و سیما و نه از طریق مجلات حمایت می‌شود می‌پذیرد؟ خیلی از ورزشکاران این رشته زیر دیپلم هستند. ناطق‌نوری به همین دلیل گفت ما بنگاه کاریابی نداریم چون مشکل از خود ورزشکاران است. بخشی از پول این فوتبال را به رشته‌‌های دیگر بدهند مگر چه اشکالی دارد؟ همین تیم فوتبال در آسیا به زور قهرمان می‌شود ولی رسول خادم پرچم ایران را بالاتر از آمریکا به اهتزاز درمی‌آورد.

وی در خصوص حقوق سرمربی تیم ملی، گفت: منزل او در عظیمیه کرج است و ماهی 450 هزار تومان حقوق می‌گیرد. تنها کسی که این رشته را سرپا نگه داشته ناطق‌نوری بوده است شاید کشتی بوکس را غفوری‌فرد ساخت ولی کاپیتان آن ناطق‌نوری بود.

وی در خصوص اظهارات طلوتی نیز، گفت:‌ او هنوز به صورت جدی یک قهرمان نشده و خیلی راه‌ها در پیش دارد.

مسابقه پیامکی برنامه ورزش از نگاه 2 به این موضوع اختصاص داشت که در شرایط فعلی کدام گزینه برای رشد و توسعه بوکس مفید است که مسئولان این برنامه این گزینه‌ها را انتخاب کردند که مردم به آن رأی بدهند.

1-تغییر ساختار فدراسیون با حفظ مدیریت کنونی

2-تغییر مدیریت فدراسیون

3-افزایش امکانات مالی و پشتیبانی

4-افزایش توجه رسانه‌ها

در پایان این برنامه مصطفوی که به عنوان نماینده رسانه‌ها حضور داشت تغییر ناطق‌نوری را بهترین راهکار برای فدراسیون دانست و گفت: شاید هر شخصی بیاید نتواند کار خاصی انجام دهد اما با گذشت زمان و با تفکرات تازه می‌توان این فدراسیون را از شرایط بحران خارج کرد.

+ نوشته شـــده در یکشنبه بیستم بهمن 1392ساعــت21:37 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
شهادت حضرت فاطمه معصومه(س) تسلیت باد
وفات حضرت معصومه (ع)

+ نوشته شـــده در یکشنبه بیستم بهمن 1392ساعــت21:15 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
رهبر معظم انقلاب درگذشت آیت‌الله موحد ابطحی را تسلیت گفتند

خبرگزاری فارس: رهبر انقلاب درگذشت آیت‌الله موحد ابطحی را تسلیت گفتند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت عالم ربانی آیت‌الله سیّدمحمّدباقر موحد ابطحی را تسلیت گفتند.

متن پیام حضرت معظم‌له به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

درگذشت عالم ربانی مرحوم آیت‌الله آقای حاج سیّدمحمّدباقر موحد ابطحی اصفهانی رحمة الله علیه را به بازماندگان آن مرحوم و خاندان محترم ابطحی و به عموم ارادتمندان و مستفیدان از مقام علمی ایشان تسلیت عرض می‌کنم. این عالم بزرگوار، فقیهی جامع و متبّع و متعبّد و از پرورش‌یافتگان مکتب علمی مرجع بزرگ شیعه مرحوم آیت‌الله العظمی بروجردی اعلی الله مقامه و منشأ آثار و برکات متعدد بودند و فقدان ایشان موجب تأسّف آشنایان به مقامات علمی و معنوی آن بزرگوار است.

از خداوند متعال علوّ درجات و حشر با اولیائش را برای آن مرحوم مسألت می‌نمایم.

سیّدعلی خامنه‌ای

17 بهمن‌ماه 1392

+ نوشته شـــده در پنجشنبه هفدهم بهمن 1392ساعــت23:9 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
۲۲ جمله رهبرمعظم انقلاب درباره«دهه فجر»
بیست و دوم بهمن، در حکم عید قربان است؛ زیرا در آن روز و به آن مناسبت بود که ملت ما اسماعیلهاى خودش را قربانى کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آستانه فرارسیدن «22 بهمن» سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR  بیست و دو جمله‌ی برگزیده از حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را درباره «دهه فجر و 22 بهمن» منتشر کرد:

* بیست و دوم بهمن، براى ملت ما در حکم عید فطرى است که ملت در آن، از یک دوران روزه‌ى سخت خارج شد؛ دورانى که محرومیت از تغذیه‌ى معنوى و مادّى را بر ملت ما تحمیل کرده بودند. 1368/11/04
* بیست و دوم بهمن، در حکم عید قربان است؛ زیرا در آن روز و به آن مناسبت بود که ملت ما اسماعیلهاى خودش را قربانى کرد. 1368/11/04
* بیست و دوم بهمن، در حکم عید غدیر است؛ زیرا در آن روز بود که نعمت ولایت، اتمام نعمت و تکمیل نعمت الهى، براى ملت ایران صورت عملى و تحقق خارجى گرفت. 1368/11/04
* هر گاه و هر جا که از پیروزی 22 بهمن یادی و نامی آورده می شود، چهره ی شهید و نقش خونین شهادت، در برابر چشم ها پدیدار می گردد. 1368/11/19
* اگر کسى مى‌خواهد بداند در ایران چه خبر است، به راهپیمایى روز قدس و بیست و دوم بهمن و مراسم سالگرد امام نگاه کند، تا بفهمد در ایران چه خبر است. 1369/03/02
* دهه‌ى فجر، در حقیقت مقطع رهایى ملت ایران و آن بخشى از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا کرده است.1369/10/11
* دهه‌ى فجر، جزو رشحات اسلام است. خیال نکنید که دهه‌ى فجر منهاى اسلام، چیزى است. 1369/10/11
* دهه‌ى فجر، آن آیینه‌یى است که خورشید اسلام در آن درخشید و به ما منعکس شد. اگر این آیینه نبود، باز هم مثل همان دوره‌هاى تاریک و قرون خالیه، بایستى ما مى‌نشستیم و اسمى از اسلام مى‌آوردیم. 1369/10/11
* برگزارى دهه‌ى فجر، باید مثل برگزارى جشن نیمه‌ى شعبان باشد. 1369/10/11
* خاطره‌ى امام، بیش از همیشه، در دهه‌ى فجر و بیست‌ودوى بهمن است. حتّى بیشتر از مراسم سالگرد رحلت امام، این بزرگداشت نشان‌دهنده‌ى شخصیت آن بزرگوار است. 1369/10/11
* دهه فجر در حقیقت ولادت امامت در این کشور است؛ به همان معنایى که خود امام و اسلام براى ما ترسیم کرده‌اند.1369/10/11
* هر روزى از روزهاى این دهه - مخصوصاً روز بیست‌ودوم بهمن - ایام اللَّه و خاطره‌هاى فراموش‌نشدنى براى ملت ایران هستند. 1369/10/11
* 22 بهمن در حیات تاریخى و ملى کشور و هدایت سرنوشت ملت ایران به سوى حق و صلاح نقش بزرگى داشته است.1378/11/06
* در طلیعه‌ی‌ روزهای‌ درخشان‌ فجر از همه‌ چیز شایسته‌تر تکریم‌ شهیدان‌ و خضوع‌ در برابر روح‌ فداکار آنهاست‌. 1379/11/12
* دشمنان سعى مى‌کنند انقلاب را از یاد مردم ببرند؛ اما دهه فجر، انقلاب را به یاد مردم مى‌آورد. سعى مى‌کنند امام را از یاد مردم ببرند؛ اما دهه فجر، تجسّم اراده و عظمت امام بزرگوار ماست. 1380/11/03
* حادثه بیست‌ودوم بهمن و پیروزى انقلاب، پایان تحقیر ملت ایران بود. 1380/11/21
* اگر انقلاب اسلامى و امام بزرگوار ما نبود و اگر اسلام پرچمدار انقلاب و تحوّل در این کشور نبود، هیچ امیدى وجود نداشت که سلطه جهنّمىِ تحقیرآمیز امریکا و حکومت دیکتاتورىِ قسىّ‌القلب پهلوى از این مملکت برکنده شود. 1381/03/14
* راهپیمایى بیست‌ودوم بهمن در جهان یک پدیده بى‌نظیر است؛ هیچ کشورى در هیچ مراسمى چنین اجتماعى را در شهرهاى بزرگ و کوچک به خود نمى‌بیند و به یاد ندارد؛ این مخصوص شماست. 1382/11/24
* راهپیمایى بیست‌ودوم بهمن مظهر اقتدار ملى است؛ نشان‌دهنده‌ى عزم عمومى ملت ایران است؛ مظهر همان چیزى است که هر دشمنى را در هر حد و اندازه‌یى از اقتدار نظامى و توانایى‌هاى تبلیغاتى و سیاسى، مرعوب مى‌کند.1383/11/19
* ملت ایران هر سال با حرکت خود در بیست‌ودوم بهمن، دشمن را در جاى خود متوقف و وادار به عقب‌نشینى کرده.1383/11/19
* روز 22 بهمن و راهپیمائى 22 بهمن مظهر اقتدار ملى است؛ مظهر اقتدار ملت ایران است؛ مظهر حضور مردمى و اراده و عزم ملى ملت ایران است که مرد و زن و پیر و جوان، در همه‌ى شرائط به خیابانها مى‌آیند و خودشان را در سرتاسر کشور در مقابل چشم بینندگان قرار میدهند؛ این خیلى باعظمت است. 1386/11/19
* سالگرد انقلاب ما یک مراسم خشک و رسمى نیست؛ یک مراسم صددرصد مردمى است. 1386/11/19

+ نوشته شـــده در یکشنبه سیزدهم بهمن 1392ساعــت23:21 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
ولایتمداری حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) سبب افتخار جاویدان ایشان شد
معاون فرهنگی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) گفت: امام هادی (ع) زیارت حضرت عبدالعظیم (ع) را معادل زیارت امام حسین (ع) در کربلا توصیف فرموده اند، رکن ولایتمداری عبدالعظیم حسنی (ع ) سبب کسب این افتخار جاودان برای ایشان شد.

عباس سلیمی معاون در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در استان تهران در ارتباط با شخصیت حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در ایام ولادت ایشان، اظهار کرد: حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) علاوه بر آنچه که در ذهن عموم مردم بزرگوار ما به عنوان امامزاده لازم التکریم که نسب ایشان به امام حسن مجتبی (ع) می رسد مورد احترام هستند، به نظر می رسد که بُعد دیگرشخصیت ایشان مورد غفلت واقع شده است.

وی افزود: حضرت عبدالعظیم حسنی (ع ) فقیه، محدث، مبارز و مهاجر الی الله دارای شخصیت و روحیه جهادی بودند، به قدری جایگاه معنوی ایشان بالا بود که حضرت امام هادی (ع) زیارت ایشان را در ری معادل زیارت حضرت امام حسین (ع)  در کربلا توصیف فرموده اند، این جایگاه دلایل متعددی دارد، که رکن ولایتمداری حضرت عبدالعظیم حسنی (ع ) سبب کسب این افتخار جاودان برای ایشان شد.

معاون فرهنگی آستان حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) گفت: درحدیث مشهورعرضه دین، مستند است که حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) با اینکه مرد میانسالی بودند عقاید خود را به امام زمان خود، حضرت امام هادی (ع)  که در مقطع جوانی بودند، بدون هیچ تکبر و غرور علمی ارائه کردند.

وی افزود: حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) مهر تایید امام زمان خود را  برعقاید خویش دریافت کردند، تا جایی که امام به عبدالعظیم حسنی (ع) فرمودند، تو به راستی از دوستان حقیقی ما هستی درود بر تو و آنچه به عنوان عقاید دینی خود مطرح کردی به خدا قسم که این عقاید عیناً دین خدا است که پرورد گار مهربان برای بندگان خود برگزیده است.

سلیمی گفت: حضرت امام هادی (ع) به عبدالعظیم حسنی (ع) می فرمایند، در این راه ثابت قدم باش خدا تورا در دنیا و آخرت بر این اعتقاد راسخ و پا برجا بدارد، چنین توصیفی از ناحیه امام معصوم و صاحب عصمت  کمتردر مورد دیگران دیده می شود.

معاون فرهنگی آستان حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) عنوان کرد: در تاریخ آمده است که ابو حماد رازی وقتی به خدمت امام هادی (ع) رسیده و مسائل و مشکلات دینی خود را مطرح کرد امام به ایشان فرمودند، ای ابو حماد رازی هر گاه مشکل یا سوالی درامر دین برای تو پیش آمد به عبدالعظیم بن عبدالله  حسنی (ع) در ری مراجعه کن و هنگام حضور در نزد وی سلام مرا به او برسان.

وی درباره برداشت کاربردی ازاین فرمایشات حضرت امام هادی (ع) تصریح کرد: امروز باید با معرفی الگوهایی چون عبدالعظیم حسنی (ع) به جوانان عزیز کشور که در معرض تهدیدهای فراوان فرهنگی  قرار دارند زمینه ای را فراهم کنیم تا جوانان اعتقادات خود را به اولیای الهی و علمای دین عرضه کنند و سلامت روح و جان خود را برای ملاقات با خداوند در برابر فرقه های فاسد نوظهور، مکاتب پوچ و توطئه های دشمن مصونیت ببخشند.

سلیمی افزود:  به نظر می رسد به خاطر همین ویژگی‌های حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) است که رهبر معظم انقلاب اسلامی ری را قبله تهران می نامند، توجه به این ظرایف می تواند تا حدودی برخی از زوایای شخصیت نورانی این مجاهد، محدث، فقیه لازم التکریم را برای ما آشکار سازد.

وی خاطرنشان کرد: توجه به تبار پاک حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)، جایگاه علمی او، تالیفات ایشان، آثار و برکاتی که پس از قرنها هر روز رو به افزایش است، می توانند جلوه های دیگری از شخصیت مولا را برای ما آشکار سازند.

+ نوشته شـــده در یکشنبه سیزدهم بهمن 1392ساعــت23:20 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
رهبر انقلاب اسلامی در حرم مطهر امام خمینی(ره) حضور یافتند
رهبر انقلاب در حرم امام خمینی(ره)

رهبر معظم انقلاب اسلامی به‌مناسبت اولین روز دهه فجر در حرم مطهر امام خمینی(ره) و گلزار شهدای بهشت زهرا(س) حضور یافتند.

+ نوشته شـــده در شنبه دوازدهم بهمن 1392ساعــت13:41 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
یاد یاران ( سرداران شهید حمید باکری و ابراهیم همت )
ردای سرخ شهید همت و باکری را نمی توان با مچ بند سبز تعویض کرد

+ نوشته شـــده در پنجشنبه دهم بهمن 1392ساعــت12:27 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
بسمه تعالی

بسمه تعالی

محمد آبی دبیر تحمیل شده هیات بوکس استان بهمراه تعدادی از دوستان و شاگردان دوروی خودم از اولین ساعات انتخابات فرمایشی و سفارشی و تکلیفی بوکس استان ( 8/8/91 ) تا این لحظه با حمایت سیاسی و ورزشی و ... قاضی پور نماینده مجلس و نظری فرماندار شهرستان سلماس ؛ رییس هیات فعلی بوکس استان و فدراسیون بوکس کشور و اداره کل ورزش و جوانان استان و شهرستان ها جهت ارضاء کمبودهای روحی و روانی محمد آبی و دار و دسته اش از هیچ بی حرمتی و تک روی و مخفی کاری در حق بوکس استان کوتاهی نکرده اند .

در این مدتی که از عمر هیات بوکس استان گذشته می توان گفت نوعی بصیرت و آگاهی و تفاوت های شخصیتی در مرام های ورزشی هیات بوکس استان هویدا شده است .

کسانی که نا آگاهانه خود را از جنس بوکس می دانستند نا خواسته فریب محمد آبی را خورده و به مرام های ورزشی و پهلوانی و شخصیتی توهین کرده اند که از آن ها بیش از این هم انتظار نمی رفت و تعدادی هم که به حق از جنس بوکس بودند خودشان به پست و مقام و مال دنیا نفروختند و ماندند و خواهند ماند .

اما باید گفت که نباید توهین و افراط گری تعدادی کوتاه فکر تازه به دوران رسیده ورزشی را با بیداری و شفاف سازی و بصیرت اشتباه گرفت .

لازمه آگاهی و بصیرت در بوکس و ورزش استان تشخیص دقیق شرایط در حال حاضر است که باید در راستای مصالح و استراتژی های بوکس و ورزش استان باشد .

با تکیه و دل خوش کردن به این و آن نمی توان ورزش استان را با مقایسه با استان های دیگر به پیشرفت های قابل قبولی رساند .

اهالی بصیر بوکس استان تاکنون با نرمش در مقابل اینهمه دورویی و کذب و دروغ  توانسته اند آتش اختلاف سلیقه های شخصی را با شجاعت و دوراندیشی و شفاف سازی و زنده نگه داشتن جریانات ورزشی بوکس استان با ملایمت تا رسیدن بوکس استان به مرزهای پیشرفت ورزشی و اعتقادی تحمل کنند .

مگر نظری فرماندار شهرستان سلماس بعنوان رییس هیات بوکس استان تا کی می تواند از تک روی ها و مخفی کاری های محمد آبی و دار و دسته اش بدون بررسی و تحقیق در حق کشی جوانان و حرمت شکنی در بوکس استان سهیم باشد .  

اما زمانی که این آقایان موقعیت خود را از دست بدهند حتی توان آنرا نخواهند داشت که از فاصله های دور از کنار بوکس استان بگذرند .

این افراد هیات بوکس استان را فقط جهت پیاده کردن امیال شخصی خودشان قرار داده اند و به دور آن دیوار کشیده و آنرا خانه خلوت خود کرده اند . بوکس استان مانند بچه بی پناه و یتیمی است که در دست این آقایان اسیر شده اگر کسی بدون بصیرت از آن سوء استفاده کند باید جواب آنرا پس دهد .

ما ملامت و توهین و تنگ نظری و مخفی کاری های این محدود کسان را به جان خریده ایم تا از بوکس مظلوم استان در مقابل کسانی که همه چیز خود را به مال دنیا و پست و مقام های توخالی در بوکس فروختند حراست کنیم و هیچ چشم داشتی نداشته و نخواهیم داشت اما با آگاهی و شجاعت در مقابل ناآگاهی این افراد خواهیم ایستاد و آنرا جهت شکوفایی و بالندگی جوانان این مرز و بوم پاس خواهیم داشت .

اگر کسی از اهالی ناآگاه بوکس استان این مسائل پیش آمده را یک سوء تفاهم و مسئله کوچک بشمارد تغافل کرده و گرنه این چیزی نیست که در این مدت بر بوکس استان گذشته کتمان کرد و بخشید .

مسئولین ورزشی استان عادت دارند انتقادگران خودشان را بدون بررسی و هیچ دلیلی کنار بگذارند و در مقابل آقایان مظلوم نمایی کنند و در خفاء و آشکارا عزت و احترام اساتید را لگه دار کنند و با ایجاد رعب و وحشت آن ها را کنار بگذارند .

وقتی احساس کردیم که به باورها و ارزش های ورزشی و پهلوانی و اعتقادی بنوعی توسط این افراد توهین می شود و تعدادی از افراد غیر ورزشی و افراد ورزشی تازه به دوران رسیده قصد تخریب در این حوزه ها را دارند برای پاسخ به آن ها وارد عمل شدیم در صورتیکه ما خیلی وقت بود که اعطاء آن را به لقاء یش بخشیده بودیم . اما اگر تا الان لطف کرده و بعضی حرفها را در مورد آقایان نزده ایم اینرا به پای این نگذارند که گناه آنها کوچک و قابل بخشش بوده است .

ادامه دارد ...

مهدیزاده – داور و مربی بوکس آذربایجان غربی

     09143405916

رونوشت :

1- - وزارت ورزش و جوانان جمهوری اسلامی ایران – جهت اطلاع

2- فدراسیون محترم بوکس جمهوری اسلامی ایران – جهت اطلاع

3- استانداری محترم استان آذربایجان غربی – جهت اطلاع

4- اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی – جهت اطلاع

5- اداره ورزش و جوانان شهرستان ..................... – جهت اطلاع

+ نوشته شـــده در سه شنبه هشتم بهمن 1392ساعــت22:26 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
روزبهانی: احتمالا مکزیک میزبان هفته ششم لیگ نیمه حرفه‌ای بوکس است

خبرگزاری فارس: روزبهانی: احتمالا مکزیک میزبان هفته ششم لیگ نیمه حرفه‌ای بوکس است

هفته پنجم رقابت‌های بوکس نیمه حرفه‌ای جهان در سال 2014 در حالی طی هفته‌های گذشته برگزار شد که احسان روزبهانی تنها لژیونر بوکس ایران اولین مبارزه خود برای تیم آستانا آرلانز را انجام داد و توانست در شب شکست تیمش تنها پیروزی این تیم قزاقستانی را کسب کند.

احسان روزبهانی در وزن 81 کیلوگرم تنها بوکسور پیروز تیم آستاناآرلانز بود که در راند دوم و در حالی که 2 دقیقه و 58 ثانیه از این مبارزه سپری شده بود توانست سمیر ماگمدوف را ناک اوت کرده و با امتیاز فنی او را شکست دهد.

این نخستین مبارزه روزبهانی برای تیم آستاناآرلانز در سال 2014 بود که با پیروزی به پایان رسید.تیم آستانا آرلانز قزاقستان در رقابت‌های هفته پنجم میهمان نماینده آذربایجان بود که با نتیجه 4 بر یک شکست خورد.

احسان روزبهانی  در مورد شرایط برگزاری اردوهای تیم آستانا آرلانز قزاقستان برای حضور در هفته ششم لیگ نیمه حرفه‌ای جهان، اظهار داشت: خوشبختانه پس از پایان هفته پنجم پس از استراحتی کوتاه تمرینات خوبی را آغاز کرده‌ایم و کادرفنی نیز با برنامه ریزی که انجام داده تمرینات منظمی را برای ما در نظر گرفته است. احتمالا دو هفته دیگر مرحله ششم مسابقات لیگ نیمه ‌حرفه‌ای به میزبانی مکزیک برگزار خواهد شد و ما نیز باید به مصاف تیم روسیه برویم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا از حضور ظهروند در مسابقات لیگ نیمه‌ حرفه‌ای (مسابقات کمربند قهرمانی) خبر داری یا خیر و آیا به نظر شما حضور ایرانیان در چنین لیگ‌های به سود بوکس است یا خیر، گفت: از حضور ظهروند در لیگ جهانی خبر ندارم و امیدوارم برای هر تیمی که مبارزه می‌کند موفق باشد.  به هر حال مطرح شدن نام کشورمان در دنیا با ارزش است و حضور بوکسورها در مسابقات بین‌المللی به سود بوکس ایران است.

+ نوشته شـــده در سه شنبه هشتم بهمن 1392ساعــت22:22 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
یاد یاران ( سردار شهید مهدی زین الدین )
http://s5.picofile.com/file/8110930726/c6xybbx0se7ugdmxubk.jpg

+ نوشته شـــده در سه شنبه هشتم بهمن 1392ساعــت14:15 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
اردلان: از رفتن ظهروند به لیگ بوکس نیمه‌حرفه‌ای خبر نداریم
اردلان: از رفتن ظهروند به لیگ بوکس نیمه‌حرفه‌ای خبر نداریم/ فدراسیون هیچ گونه مسئولیتی را قبول نمی‌کند

دبیر فدرارسیون بوکس گفت: از اعزام جواد ظهروند به مسابقات لیگ نیمه‌حرفه‌ای هیچ گونه اطلاعی نداریم.

خبرگزاری فارس: اردلان: از رفتن ظهروند به لیگ بوکس نیمه‌حرفه‌ای خبر نداریم/ فدراسیون هیچ گونه مسئولیتی را قبول نمی‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس، جواد ظهروند نماینده بوکس تیم پیوند ساپکو  مدعی شده 14 بهمن‌ماه راهی فیلیپین می‌شود تا در مسابقات بوکس نیمه‌ حرفه‌ای جهان( مسابقات کمربند قهرمانی) برای تیم نپال این کشور وارد رینگ شود، اما دبیر فدراسیون بوکس مدعی است که از حضور این بوکسور ایرانی در چنین مسابقاتی به هیچ عنوان اطلاع ندارد.

همایون اردلان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، از حضور جواد ظهره‌وند در مسابقات بوکس نیمه‌ حرفه‌‌ای اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت:‌ از اینکه نماینده تیم پیوند ساپکو قرار است در مسابقات لیگ نیمه‌ حرفه‌ای شرکت کند به هیچ‌ عنوان خبر نداریم. در واقع تا به امروز هیچ‌گونه درخواستی از سوی باشگاه به فدراسیون برای حضور این بوکسور در مسابقات برون مرزی به ما ارائه نشده است.

وی افزود: پس از اینکه احسان روزبهانی به عنوان لژیونر راهی قزاقستان شد تا در لیگ نیمه‌ حرفه‌ای مبارزه کند برخی از بوکسورهای دیگر به ما اعلام کردند که می‌خواهند راهی لیگ جهانی شوند، اما چون دعوت نامه‌ای از سوی هیچ کشوری نداشتند نتوانستند به لیگ نیمه‌ حرفه‌ای اعزام شوند. 

دبیر فدراسیون بوکس در مورد شرایط اعزام شدن ورزشکاران به کشورهای دیگر گفت:‌ ما تابع مقررات وزارت ورزش و جوانان هستیم و برای اعزام شدن هر بوکسور به کشور دیگر باید ابتدا از شورای برون ‌مرزی اجازه کسب کنیم. در غیر اینصورت هر ورزشکاری می‌تواند به صورت انفرادی ویزا بگیرد و هر کجا که دلش می‌خواهد برود، اما در آن شرایط اگر برای ورزشکاری اتفاقی رخ دهد نه فدراسیون و نه وزارت ورزش جوابگو نخواهد بود.

اردلان در ادامه خاطرنشان کرد: به نظرم اگر ورزشکاران خودشان راهی کشورهای دیگر بشوند چندان جالب نیست. مثلا برای حضور احسان روزبهانی در مسابقات لیگ نیمه‌ حرفه‌ای جهان دعوت نامه‌ای به فدراسیون رسید که یک باشگاهی قزاقستانی تمایل دارد از روزبهانی در لیگ نیمه‌ حرفه‌ای استفاده کند. فدراسیون پس از دریافت دعوت نامه رایزنی‌‌های لازم را انجام داد و روزبهانی راهی این کشور شد تا برای تیم آستانا آرلانز مبارزه کند. البته تمام هزینه رفت و برگشت، اقامت در قزاقستان را باشگاه بر عهده گرفته است، اما این نفراتی که انفرادی راهی مسابقات می‌شوند چنین امتیازهایی برایشان در نظر گرفته نشده است.

وی در پاسخ به این سؤال که گویا ظهره‌وند مدعی شده نامه‌‌ای از سوی فیلیپین به باشگاه پیوند ساپکو ارائه شده و به همان دلیل او راهی فیلیپین شده است، گفت: طرف حساب ما فدراسیون جهانی است نه باشگاه. به هر حال نامه‌ای که از فدراسیون جهانی به دست ما می‌رسد معتبر است و ما هم طبق همان نامه پیگیر اعزام ورزشکاران به چنین مسابقاتی می‌شویم. ظهره‌وند بوکسور خوبی است، اما اینکه از طریق باشگاه پیوند ساپکو راهی تیم کشور فیلیپین شده است را به هیچ عنوان اطلاعی ندارم.

+ نوشته شـــده در سه شنبه هشتم بهمن 1392ساعــت11:48 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
ولادت حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) مبارک باد
http://berna.ir/wp-content/uploads/2014/01/sms-hazrate-mohammad.jpg

+ نوشته شـــده در شنبه بیست و هشتم دی 1392ساعــت23:7 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
نخستین نماز جمعه ارومیه با امامت حجت الاسلام قریشی اقامه شد
امروز پس از قرائت حکم رهبر معظم انقلاب از سوی حجت الاسلام محمدی گلپایگانی نخستین نماز جمعه ارومیه با امامت حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی اقامه شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه مردم ارومیه امروز در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) این شهر با شرکت در آئین تجلیل از حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا حسنی به خاطر 34 سال نمایندگی ولی فقیه در آذربایجان غربی و امامت جمعه ارومیه و معرفی حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی نماینده جدید ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه شرکت کردند.

در این آئین حکم مقام معظم رهبری مبنی بر انتصاب حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی فرزند آیت الله سیدعلی اکبر قریشی مفسر قرآن کریم و نماینده خبرگان رهبری برای نمایندگی ولی فقیه در آذربایجان غربی و امامت جمعه ارومیه از سویحجت الاسلام والمسلمین محمد محمد گلپایگانی رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب قرائت شد.

رهبر معظم انقلاب در حکم خود با تقدیر از سالها مجاهدت حجت الاسلام والمسلمین شیخ غلامرضا حسنی و بنا بر درخواست وی مبنی بر کناره گیری از مسئولیت امامت جمعه ارومیه و نمایندگی ولی فقیه در استان حجت الاسلام قریشی را به این مسئولیت منصوب کردند.

امروز آئین عبادی سیاسی نماز جمعه ارومیه با شرکت حجت الاسلام والمسلمین تقوی رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور و با حضور مدیران ارشد، ائمه جمعه سراسر استان و قشرهای مختلف مردم با شکوه خاصی برگزار شد و حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی نخستین خطبه‌هایش به عنوان امام جمعه جدید ارومیه را اقامه کرد.

+ نوشته شـــده در جمعه بیست و هفتم دی 1392ساعــت16:30 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
حجت الاسلام حسنی شناسنامه آذربایجان غربی است
رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا حسنی شناسنامه آذربایجان غربی است که هفتاد سال مسلحانه زندگی کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه آیت الله محمد محمدی گلپایگانی که از روز پنجشنبه 26 دیماه در ارومیه به سر می‌برد امروز با شرکت در آئین تجلیل از 34 سال نمایندگی ولی فقیه و امامت جمعه ارومیه توسط حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا حسنی و معرفی حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی به همین سمت با تشریح دیدگاه رهبر معظم انقلاب نسبت به مردم آذربایجان غربی اظهار کرد: برای ابلاغ سلام گرم رهبر معظم انقلاب به مردم آذربایجان غربی اعم از شیعه و سنی و با هدف معرفی امام جمعه جدید ارومیه به این خطه سفر کرده‌ام.

وی با اظهار اینکه آقای حسنی شخصیتی مبارز و سرباز امام زمان(عج) است گفت: با توجه به کسالت‌های حجت الاسلام حسنی و نامه نگاری وی مبنی بر کناره‌گیری از مسئولیت نمایندگی ولی فقیه در استان و امامت جمعه ارومیه و تقاضای تعیین فردی دیگر، این انتخاب و انتصاب صورت گرفت.

حجت الاسلام محمدی گلپایگانی بیان کرد: خوشبختانه در این میان قرعه فال بنام یکی دیگر از فرزندان همین شهر که از خانواده جلیله علما، سادات و از نوادگان پیامبر اکرم(ص) هستند افتاد و حجت الاسلام سید مهدی قریشی مورد اعتماد رهبر معظم انقلاب واقع شد.

وی گفت: جای خوشحالی است که این تغییر در ایامی مبارک در هفته وحدت و در آستانه میلاد فخر عالم بشریت حضرت محمد(ص) صورت گرفت و این همزمانی را باید به فال نیک بگیریم.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: امروز هر چه داریم به برکت وجود مقدس پیامبر اسلام است چراکه خداوند تمام خلقت را بخاطر وجود نازنین آن بزرگوار خلق کرده و تنها به همین خاطر و به دلیل این نعمت به بشر منت نهاده است.

حجت الاسلام محمد گلپایگانی بیان کرد: حجت الاسلام حسنی چریک بزرگ انقلاب اسلامی و شناسنامه آذربایجان غربی است که هفتاد سال مسلحانه زندگی کرده و از این به بعد نیز نباید تنها گذاشته شود.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری در این آئین متن حکم هبر معظم انقلاب مبنی بر انتصاب حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی به عنوان امام جمعه ارومیه و نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی را قرائت کرد.

+ نوشته شـــده در جمعه بیست و هفتم دی 1392ساعــت16:29 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
آشنایی با سالها مجاهدت و خدمات انقلابی حجت الاسلام حسنی + سوابق
حسني اروميه

حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا حسنی به نوعی پرسابقه ترین امام جمعه کشور محسوب می‌شود به‌طوریکه نخستین نماز جمعه وی به دهه سوم سده حاضر بر می‌گردد.

ادامه مــطلب
+ نوشته شـــده در پنجشنبه بیست و ششم دی 1392ساعــت20:38 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
مقام معظم رهبری توجه ویژه ای به آذربایجان غربی دارند

رییس دفتر مقام معظم رهبری گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی توجه ویژه ای به استان آذربایجان غربی دارند.

آیت الله محمد محمدی گلپایگانی روز پنجشنبه در بدو ورود به فرودگاه ارومیه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: آذربایجان غربی اهمیت فراوانی در کشور دارد و می توان مردم این استان را مرزبانان دفاع از انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست.

وی اضافه کرد: آذربایجان غربی، استانی بسیار حساس است و نمایندگی ولی فقیه در آن نیز حساسیت ویژه ای دارد.

وی اظهار کرد: با توجه به پافشاری حجت الاسلام غلامرضا حسنی مبنی بر کناره گیری از مسئولیت امام جمعه گی، در این فکر بودیم که جایگزین شایسته ای برای ایشان انتخاب کنیم.

رییس دفتر مقام معظم رهبری افزود: با تصمیم رهبر معظم انقلاب، حجت الاسلام سید مهدی قریشی به سمت نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه انتخاب شدند.

آیت الله گلپایگانی گفت: از ویژگی های نماینده جدید ولی فقیه در آذربایجان غربی این است که این سید اولاد پیامبر، فرزند این شهر بوده و فردی فاضل و متقی هستند.

رییس دفتر مقام معظم رهبری برای حضور در آیین معارفه نمایندگی ولی فقیه در استان و امام جمعه جدید ارومیه و قرائت حکم رهبری در این خصوص به آذربایجان غربی سفر کرده است.

+ نوشته شـــده در پنجشنبه بیست و ششم دی 1392ساعــت20:29 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
آيت الله محمّدي گلپايگاني رئيس دفتر مقام معظم رهبري با حجت‌الاسلام و المسلمين غلامرضا حسني ديدار نمو

عصر امروز آيت الله محمدي گلپايگاني رئيس دفتر مقام معظم رهبري به همراه حجت الاسلام و المسلمين سيدرضا تقوي مشاور رهبر معظم انقلاب و رئيس شوراي سياستگذاري ائمه جمعه كشور، استاندار آذربايجان غربي و جمعي از روحانيون، مديران و مسئولان استان با مجاهد نستوه حضرت حجت الاسلام و المسلمين غلامرضا حسني ديدار و گفتگو نمودند.

به گزارش سايت اطلاع‌رساني استانداري آذربايجان غربي، رئيس دفتر مقام معظم رهبري در اين ديدار ضمن عرض ابلاغ سلام رهبر معظم انقلاب به حجت الاسلام و المسلمين حسني گفت: حجت الاسلام و المسلمين حسني شخصيت ارزشمند و يكي از سرمايه هاي آذربايجان غربي و نظام مقدس اسلامي است.

وي با بيان اينكه آقاي حسني داراي سوابق درخشاني در عرصه دفاع از ارزش‌هاي انقلاب و نظام اسلامي است، اظهار نمود: در طول تاريخ انقلاب اگر بخواهيم يك روحاني مبارز و نستوه را نام ببريم اولين نامي كه به ذهن متبادر مي‌شود نام حاج آقاي حسني است.

آيت الله محمدي گلپايگاني همچنين گفت: ايشان نقش بسيار مهمي را در اوايل  انقلاب اسلامي در استان آذربايجان غربي كه استان پرآشوبي بود ايفا نمود و وجود وي در آن زمان و امروز، مايه دلخوشي و قوت قلب مبارزين انقلابي بوده است.

رئيس دفتر رهبر معظم انقلاب در ادامه با تقدير از خدمات انقلابي و ماندگار حجت‌الاسلام و المسلمين حسني در استان آذربايجان غربي گفت: آقاي حسني اگرچه از سمت امامت جمعه اروميه كناره گيري نمودند اما همچنان يك نقطه قوت براي اين استان و نظام مي باشند و آقاي قريشي نيز در ماموريت جديد خود بايد از تجربيات و رهنمودهاي وي بهره بگيرد.

وي با تاكيد بر اينكه تجربيات و خاطرات حجت الاسلام و المسلمين حسني بايد بصورت كتاب گردآوري و منتشر شود، افزود: خاطرات آقاي حسني، جزو مهمترين اسناد انقلاب اسلامي است و بايد بصورت كتاب در اختيار مردم بويژه جوانان قرار گيرد.

حجت الاسلام و المسلمين سيد مهدي قريشي امام جمعه جديد اروميه و نماينده ولي فقيه در استان نيز در اين ديدار گفت:حاج آقاي حسني، پدر معنوي روحانيون اين استان هستند و همواره از نظرات و رهنمودهاي ارزشمند ايشان بهره خواهيم گرفت.

گفتني است مهندس سعادت استاندار آذربايجان غربي و حجت الاسلام و المسلمين فخري امام جمعه موقت اروميه نيز در اين ديدار به بيان خاطراتي از رشادت ها و مجاهدت ‌هاي حجت الاسلام و المسلمين حسني در دوران انقلاب پرداختند.

+ نوشته شـــده در پنجشنبه بیست و ششم دی 1392ساعــت20:25 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
حکم مقام معظم رهبری

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ضمن تقدیر از مجاهدت و خدمات شایسته و انقلابی حجت الاسلام حسنی، با صدور حکمی حجت الاسلام آقای سیّد مهدی قریشی را به امامت جمعه ی شهر ارومیه و نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی منصوب کردند.

متن حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

جناب حجت الاسلام آقای سیّد مهدی قریشی دامت افاضاته

اکنون که جناب حجت الاسلام آقای حسنی دامت تائیداته امام جمعه ی محترم پس از سالها مجاهدت و تلاش صمیمانه و خدمات شایسته و انقلابی، از سِمت خویش کناره گیری کرده اند، جنابعالی را به امامت جمعه ی شهر ارومیه و نمایندگی خود در آذربایجان غربی منصوب میکنم.

مردم شریف آن استان در سالهای پس از انقلاب در آزمون دشوار مقابله با ضد انقلاب مسلّح و آتش افروز، امتحانی دشوار را با موفقّیت از سر گذرانده و با معرفت و صمیمیت، در صفوف مقدم مجاهدت، حضوری مومنانه داشته اند. اتحاد و یکپارچگی مردم مومن و آگاهی و بصیرت انقلابی در همه ی این سالها تاکنون توانسته است امنیت و آرامش را به آن استان مرزی هدیه کند. از جنابعالی انتظار میرود که با تلاش عالمانه و خردمندانه و با همکاری نسل جوان و با صفا و پر شور و گسترش خدمات فرهنگی و با بهره گیری از پایگاه رفیع نماز جمعه، گامهای استوار بیشتری در این صراط قویم بردارید. ارتباط وثیق با علمای اَعلام و برجستگان حوزه و دانشگاه و سلوک مردمی با قشرهای گوناگون، کمک فراوان به موفقّیت جنابعالی خواهد کرد. انشاءالله.

توفیق و بهروزی جناب آقای حسنی و جنابعالی را از خداوند متعال مسألت میکنم.

والسلام علیکم و رحمه الله

    سید علی خامنه ای

     25/ دی ماه/ 1392

+ نوشته شـــده در پنجشنبه بیست و ششم دی 1392ساعــت20:24 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
آيت الله محمدی گلپایگانی رئيس دفتر مقام معظم رهبري وارد ارومیه شد

آيت الله محمد محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر مقام معظم رهبری و حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور به منظور معرفی امام جمعه جدید ارومیه با استقبال استاندار آذربايجان غربي، نماينده مردم استان در مجلس خبرگان رهبري، روحانيون، مديران و مسئولان استاني وارد این شهر شدند.

 گفتني است،  قرائت حکم رهبری در آیین معارفه نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه جدید ارومیه، شركت در جلسه شوراي اداري و ديدار با مسئولان و روحانيون استان از برنامه هاي رئيس دفتر مقام معظم رهبري در سفر به آذربايجان غربي است.

روز گذشته با صدور حکمی از سوي رهبر معظم انقلاب، حجت‌الاسلام آقای سیّد مهدی قریشی به سمت امامت جمعه شهر ارومیه و نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی منصوب شد.

+ نوشته شـــده در پنجشنبه بیست و ششم دی 1392ساعــت20:21 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
طلوتی: شأن من بالاتر از اینهاست که با باخت به تیم‌ملی بروم

\بوکسور المپیکی کشورمان که از تیم‌ملی دور مانده گفت: خیلی‌ها در قهرمانی کشور شرکت نکردند و الان در اردوی تیم‌ملی هستند.

مهدی طلوتی در گفتگو با خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، در خصوص عدم حضورش در قهرمانی کشور و دعوت نشدنش به تیم ملی اظهار داشت: اصلا فدراسیون برایش مهم نیست که من کجا هستم، چه برسد که از من خبر بگیرد. متاسفانه من در شهر بابلسر یک سالن برای تمرین ندارم و باید برای تمرین کردن در این سرما در خیابان بدوم. با این آمادگی به من می‌گویند به مسابقات قهرمانی کشور بیا و اگر هم باختی به تیم‌ملی دعوت می‌شوی. این چه قانونی است؟ شأن من بالاتر از اینهاست که بیایم و با باخت به تیم‌ملی بروم.
وی همچنین افزود: معلوم نیست که مقصودی، نایب‌رئیس فدراسیون نقشش چیست که تمام تصمیمات را او می‌گیرد. پس کادرفنی کجاست و چه نقشی دارد؟ خیلی‌ها هم در قهرمانی کشور شرکت نکردند و الان در اردوی تیم‌ملی هستند اما به من، مظاهری و... که جزو نفرات برتر رنکینگ جهانی هستیم، می‌گویند یک‌سال محروم هستید. با این وضع بوکس در بازی‌های آسیایی‌ سال آینده نتیجه بسیار ضعیفی کسب می‌کند و من هم بهتر است که بوکس را کنار بگذارم تا خیال برخی راحت شود و دیگر مجبور نشوم برای تمرین در خیابان‌های بابلسر بدوم. حتی مسئولان ورزش شهرمان هم مرا فراموش کرده‌اند.
بوکسور المپیکی تیم‌ملی در پایان با اشاره به برگزاری انتخابات بوکس در ماه آینده گفت: ۲۵‌ سال است که یک نفر رئیس فدراسیون است و هیچ برنامه جدیدی رو نمی‌شود. معلوم نیست چرا هیچ مسئولی هم به بوکس بها نمی‌دهد و از آقایان بازخواست نمی‌کند. ناطق‌نوری و همکارانش بهتر است به جای تخریب قهرمانان به فکر پیشرفت آنها باشند زیرا سال‌هاست با این روش‌ها نتیجه‌ای نگرفته‌اند و در کارنامه بوکس ایران همواره شکست ثبت شده است. در المپیک هم با تعصب بوکسورها نتایج بهتر بود. به وزیر ورزش هم نامه نوشتم تا به مشکلات ما رسیدگی کند اما پاسخی دریافت نکردم.

+ نوشته شـــده در چهارشنبه بیست و پنجم دی 1392ساعــت0:30 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
اللهم عجل لولیک الفرج
http://s5.picofile.com/file/8108777326/1544355_727434460602789_158979874_n.jpg

+ نوشته شـــده در دوشنبه بیست و سوم دی 1392ساعــت22:5 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
ضریح حضرت ابالفضل العباس (ع) در کربلای معلی
http://s5.picofile.com/file/8108777126/1600998_727603677252534_1814118758_n.jpg

+ نوشته شـــده در دوشنبه بیست و سوم دی 1392ساعــت22:4 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
افشار مهدیزاده - داور ملی بوکس ایران
http://s5.picofile.com/file/8108776918/%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C_%D8%B9%D9%85%D9%88_%D8%A7%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1_5.jpg

+ نوشته شـــده در دوشنبه بیست و سوم دی 1392ساعــت22:2 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
افشار مهدیزاده - داور ملی بوکس ایران
http://s5.picofile.com/file/8108776734/%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C_%D8%B9%D9%85%D9%88_%D8%A7%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1_6.jpg

+ نوشته شـــده در دوشنبه بیست و سوم دی 1392ساعــت22:0 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
طلوتی: شأن من بالاتر از اینهاست که با باخت به تیم‌ملی بروم

بوکسور المپیکی کشورمان که از تیم‌ملی دور مانده گفت: خیلی‌ها در قهرمانی کشور شرکت نکردند و الان در اردوی تیم‌ملی هستند.

مهدی طلوتی در گفتگو با خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، در خصوص عدم حضورش در قهرمانی کشور و دعوت نشدنش به تیم ملی اظهار داشت: اصلا فدراسیون برایش مهم نیست که من کجا هستم، چه برسد که از من خبر بگیرد. متاسفانه من در شهر بابلسر یک سالن برای تمرین ندارم و باید برای تمرین کردن در این سرما در خیابان بدوم. با این آمادگی به من می‌گویند به مسابقات قهرمانی کشور بیا و اگر هم باختی به تیم‌ملی دعوت می‌شوی. این چه قانونی است؟ شأن من بالاتر از اینهاست که بیایم و با باخت به تیم‌ملی بروم.
وی همچنین افزود: معلوم نیست که مقصودی، نایب‌رئیس فدراسیون نقشش چیست که تمام تصمیمات را او می‌گیرد. پس کادرفنی کجاست و چه نقشی دارد؟ خیلی‌ها هم در قهرمانی کشور شرکت نکردند و الان در اردوی تیم‌ملی هستند اما به من، مظاهری و... که جزو نفرات برتر رنکینگ جهانی هستیم، می‌گویند یک‌سال محروم هستید. با این وضع بوکس در بازی‌های آسیایی‌ سال آینده نتیجه بسیار ضعیفی کسب می‌کند و من هم بهتر است که بوکس را کنار بگذارم تا خیال برخی راحت شود و دیگر مجبور نشوم برای تمرین در خیابان‌های بابلسر بدوم. حتی مسئولان ورزش شهرمان هم مرا فراموش کرده‌اند.
بوکسور المپیکی تیم‌ملی در پایان با اشاره به برگزاری انتخابات بوکس در ماه آینده گفت: ۲۵‌ سال است که یک نفر رئیس فدراسیون است و هیچ برنامه جدیدی رو نمی‌شود. معلوم نیست چرا هیچ مسئولی هم به بوکس بها نمی‌دهد و از آقایان بازخواست نمی‌کند. ناطق‌نوری و همکارانش بهتر است به جای تخریب قهرمانان به فکر پیشرفت آنها باشند زیرا سال‌هاست با این روش‌ها نتیجه‌ای نگرفته‌اند و در کارنامه بوکس ایران همواره شکست ثبت شده است. در المپیک هم با تعصب بوکسورها نتایج بهتر بود. به وزیر ورزش هم نامه نوشتم تا به مشکلات ما رسیدگی کند اما پاسخی دریافت نکردم.

+ نوشته شـــده در یکشنبه بیست و دوم دی 1392ساعــت23:1 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
اردلان: حفظ امنیت بوکسورها از شرکت در مسابقه قهرمانی آسیا مهم‌تر بود
همایون اردلان در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: برای اعزام تیم ملی بوکس جوانان به تایلند به مشکل برخورده‌ایم و شاید فدراسیون به این تصمیم برسد که دیگر تلاش برای این اعزام انجام ندهد.

وی افزود: از لحاظ امنیتی تایلند با مشکلات زیادی مواجه است و به نظرم حفظ امنیت بوکسورها از شرکت در این رقابت به مراتب مهم‌تر است.

اردلان تصریح کرد: حتی خود من برای شرکت در جلسه کمیته داوران آسیا دعوت شده‌ام که به علت همین ناامنی احتمالا شرکت در آن کنسل خواهد شد.

وی بیان داشت: می‌توانم بگویم قطعا شرکت بوکسوران در رقابت‌های قهرمانی آسیا منتفی شده است چراکه سلامت مشت زنان در اولویت است و مربیان تیم ملی نیز نباید اصراری برای این اعزام داشته باشند.

دبیر فدراسیون بوکس تاکید کرد: از طرفی ما مسابقات جوانان جهان در بلغارستان را حدود 2 ماه دیگر در پیش داریم و به نظرم صلاح نیست تا 2 اعزام پشت سر هم با این شرایط مالی داشته باشیم البته مشت زنان به هیچ وجه نباید فکر کنند که این اعزام به علت بی‌پولی کنسل شده چرا که ما تمام اقدامات را برای فرستادن آنها به تایلند انجام داده بودیم.

وی در پایان در خصوص اعزام تیم ملی بوکس بزرگسالان به مجارستان خاطرنشان کرد: میزبان این مسابقات ما را دعوت نکرده بود بلکه خودمان نامه داده بودیم و تقاضا کردیم که به علت پر بودن ظرفیت با این درخواست مخالفت شد.

+ نوشته شـــده در یکشنبه بیست و دوم دی 1392ساعــت12:24 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
آدرسهای پنهان در خورشید
فیس بوک : https://www.facebook.com/penhan.khorshid


تویتتر : https://twitter.com/ouromieh1


بلاگ اسکای : www.ouromieh.blogsky.co


بلاگفا : www.ouromieh.blogfa.com


عضویت در عاشورا : http://ashoora.ir/


                                                                     کمیته روابط عمومی پنهان در خورشید

+ نوشته شـــده در جمعه بیستم دی 1392ساعــت1:18 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
رهبر معظم انقلاب: درس 19 دی ایمان راسخ و بصیرت نسبت به دشمن است

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (پنج شنبه) در دیدار هزاران نفر از علما، فضلا، روحانیون و قشرهای مختلف مردم قم، یکی از ابعاد مهم حادثه 19 دی سال 1356 را اقدام و عمل، با تکیه بر ایمان راسخ و همراه با بصیرت، و در سخت ترین شرایط، دانستند.

ادامه مــطلب
+ نوشته شـــده در پنجشنبه نوزدهم دی 1392ساعــت22:12 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
شهادت امام حسن عسگری (ع) تسلیت باد.

هر چند که داغ عسـگری سنگین است
امشب همه عرش و زمان غمگین است
لیک آن دم که بیاید منجی ، آن موعود
آغاز امامتش بـــــــــر آن تسکین است
 

سالروز شهادت امام حسن عسگری (علیه السلام) را به محضر مبارک آقا امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و به شما عزیزان تسلیت عرض میکنم.
+ نوشته شـــده در پنجشنبه نوزدهم دی 1392ساعــت22:10 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
محمد آبی دبیر هیات به اصطلاح بوکس استان جهت پوشش اشتباهاتشان برنامه های هیات را با sms در دقیقه 90 ا

بسمه تعالی

( محمد آبی دبیر هیات به اصطلاح بوکس استان جهت پوشش اشتباهاتشان برنامه های هیات را با sms در دقیقه 90 اعلام می کند . )

بیست و سومین دوره مسابقات بوکس قهرمانی کشور در مورخ 20/9/92 در شهرستان کرج در حالی به پایان رسید که اهالی و مردم مشتاق بوکس استان منتظر نمایش قابل قبولی از تیم بوکس استان بنا به قول ها و وعده های داده شده از مسئولین هیات و مربیان اعزامی به مسابقات بوکس قهرمانی کشور بودند .

اما مشخص شد که بوکس آذربایجان غربی در مسابقات بوکس قهرمانی کشور در مقایسه با دیگر استان ها بلکه در مقایسه با گذشته ضعیفتر شده است .

حالا مشخص شد افرادی که مسئولیت هیات بوکس را بدست گرفته اند هیات بوکس را نردبانی برای گرفتن حکم های ملی و آسیایی و استخدام در ادارات و سازمان ها و جا پا باز کردن برای خودشان به هر نحوی در فدراسیون بوکس کشور هستند .

اهالی بوکس استان حالا نباید فریب رنکینگ های اعلامی هیات بوکس استان را بخورند . دیگر این تک روی ها و مخفی کاری ها در ورزش بوکس استان خریدار ندارد .

دیگر بعد از این بوکس استان نسبت به سالهای گذشته از پیشرفت قابل قبولی برخوردار نخواهد بود . چون الان از چرخه پیشرفت بوکس کشور با این مدیریت جزیره ای و ملاحظه کارانه خیلی عقب افتاده است .

اگر تیم بوکس جوانان استان در مسابقات بوکس قهرمانی جوانان کشور در شهریور ماه 92 در شهرستان ارومیه برگزار و مقام دوم کشوری را کسب کرد و شایسته بود تیم بوکس بزرگسالان استان که پشتوانه آن تیم بوکس جوانان می باشد بایستی مقام اول کشوری را بدست می آورد بلکه با شانس و اقبال و اما و اگر ها و سفارش این و آن تنها توانست رده یازدهم را کسب کند و نسبت به سال گذشته پنچ پله نزول کند .

امسال هیات بوکس استان با میزبانی مسابقات بوکس قهرمانی جوانان کشور و با برگزاری مسابقات بوکس چند جانبه نتوانست آن کیفیت و کمیت و خروجی لازم سالهای گذشته را تکرار کند .

البته امیدوار بودن به حمایت آقایان سیاسی و ورزشی و اصحاب جراید مشکلی را در آینده و حال نخواهد کرد . اما شاید در این وضعیت آشفته بازار هیات بوکس استان بتوان دل به حوادث بست و امیدوار بود .

ارتقاء و پیشرفت بوکس در استان فقط با برگزاری مسابقاتی برای خود نمایی و رفع تکلیف نیست . اینطوری هم نیست که بدون برگزاری اردو و تدارکات لازم برای تیم بوکس بزرگسالان استان در بوق و کرنا بدمیم که فلان اردو و تدارکات لازم را برای هر چه بهتر آماده شدن تیم انجام داده ایم و یک تیم جوان راهی مسابقات بزرگسالان کرده ایم .

تیم بوکس استان بعد از مسابقات بوکس قهرمانی استان 26-25/7/92 مهاباد بدون هیچگونه برنامه ای به باد فراموشی سپرده شد . با این دروغ ها نمی توان مردم فهیم و ورزش دوست و اهالی بوکس استان را گول زد . و با این کارها سرپوشی به کم کاری ها و عقب ماندگی ها خودشان می گذارند.

عدم نتیجه گیری مطلوب تیم بوکس بزرگسالان استان در مسابقات بوکس قهرمانی کشور به دلیل تعطیلی لیگ های بوکس استان و عدم هماهنگی و همدلی و عدم اتفاق نظر در بین شهرستان ها و مشغله های شخصی – کاری و اداری صاحب منصبان هیات بوکس در آماده سازی و ارنج تیم بوکس استان بوده است .

آقایان اهل فن و بچه های تازه به دوران رسیده صاحب منصب در بوکس استان باید بدانند بوکسور ها در رقابت های لیگ استانی و کشوری ساخته و پرداخته می شوند و آماده حضور در مسابقات کشور و اردوهای تیم ملی می شوند اما با تعطیلی لیگ های بوکس استان با مخفی کاری و عدم حمایت از هیات های شهرستان ها و دوری از اهل فن بوکس استان نتایج بدست آمده در مسابقات بوکس قهرمانی بزرگسالان کشور کرج چنگلی به دل نزد . همانطوریکه مسابقات بوکس قهرمانی جوانان کشور با میزبانی هیات بوکس استان در شهریور ماه سال 92 با آن همه هزینه در ارومیه برگزار شد و با عدم حمایت تماشاگران فهیم ارومیه و اهالی بوکس استان مواجه شد .

و خروجی آن شراره های کم نوری بود که در مدت بسیار اندکی به سردی گرایید که این نشان از بی کیفیت بودن سطح برگزاری مسابقات و آگاهی مردم و اهالی بوکس استان از شکاف های بوجود آمده در پیکره بیمار گونه هیات بوکس استان با عدم مدیریت مشارکتی و یک رنگی اعضاء هیات بوکس حال حاضر در استان می باشد را نشان داد .

از دلایل دیگر عدم حمایت تماشاگران فهیم بوکس استان از مسابقات اخیر خروجی بدون هدف و بی کیفیت بودن بازی ها و به روی کار آمدن اهالی غیر ورزشی و ناآشنای ورزش با حمایت های مغرضانه سیاسی و ورزشی و ارباب جراید که آن لطافت و صمیمیت بوکس استان را ندیدیم و شاهد عینی آن ارنج تیم بوکس بزرگسالان استان بدون مشورت و نظر خواهی از مربیانی که حتی در تیم اعزامی بوکسور داشتند را با دور کاری محمد آبی و کمیته فنی خصوصی اش طراحی و در دقیقه 90 با sms به شهرستان ها اعلام شد .

فدراسیون بوکس کشور هم با کمبود بودجه و امکانات موجود اگر بتواند چرخ های بوکس کشور و استان ها را بچرخاند شق القمر کرده است . دوری استان ها از مرکزیت و درگیری سلیقه ای و کم کاری تعدادی از هیاتها چرخ روان بوکس کشور را کند کرده است . افراد غیر ورزشی هم که در راس بعضی از هیات ها مثل هیات بوکس آذربایجان غربی قرار گرفته اند با زور و اکراه نخواهند توانست هیات ها را اداره کنند . باید گفته ها و عملشان یکی باشد با تکیه به این نماینده مجلس و آن فرماندار و ... تا کی می توانند کارهای غیر منطقی و غیر عقلانی خودشان را ادامه بدهند .

چرا که این آدمها مانند مهره های شطرنج هستند که توسط این آقایان فقط به نفع خودشان به بازی گرفته می شوند .

هیات بوکس ارومیه در زمان محمد آبی این روال را در پیش گرفته بود با ارائه خدمات جانبی به آقایان برای ابقاء و باقی ماندن در پست ریاست هیات بوکس ارومیه از هیچ کاری فروگذا نکرد و فکر و ذکرش فقط خیانت به مرام های پهلوانی و فتنه گری در ورزش و خدمت به آقایان بود و نتایج آن را در بوکس ارومیه دیدیم که همیشه جزء رده های آخر استان بود . مگر در گذشته در بوکس ارومیه چه کاشته اند که حالا می خواهند بهترین محصول را در راس هیات بوکس استان برداشت کنند .

با این مشاهدات تصور بر این است که می خواهند به هر طریق ممکن ریشه بوکس استان را در شهرستان ها بخشکانند و فقط به فکر بوکس ارومیه باشند . فدراسیون بوکس کشور و اداره کل ورزش و جوانان استان هم چشم و گوش خود را به این حقایق بسته اند و نمی خواهند از این دیوارهای ایجاد شده سیاسی و ...  در ورزش استان خصوصا" بوکس بگذرند . 

 

اهالی بوکس استان نباید به این چند مدال برنز قهرمانی کشور یا دعوتهای سفارشی هفته ای به اردوهای تیم ملی دل خوش کنند . بعضی ها در این آشفته باز فقط به فکر جیب خودشان هستند و تمام حمایت ها و برنامه های فدراسیون بوکس کشور هم توسط همین افراد به باد فناء خواهد رفت .

هر چند سطح بازی های قهرمانی کشور از افت فاحشی برخوردار بود با این اوصاف تیم بوکس بزرگسالان استان بدون برنامه و برگزاری اردو و مسابقات تدارکاتی نه چندان دل چسب راهی این مسابقات شدند که اکثر بوکسورهای تیم از شهرستان ها بودند ولی به علت وجود شکاف های عمیق حسادت و بی اعتمادی و تک روی ها و مخفی کاری ها و ... در پیکره هیات بوکس استان و عدم اعتماد شهرستان ها به هیات بوکس استان کسی حاضر به همراهی این تیم بعنوان مربی و سرپرست با خواهش های دبیر هیات بوکس استان هم نشد . که ناچارا" و به اجبار ارنج تیم بوکس بزرگسالان استان در دقیقه 90 به جهت حضور مربیان ارومیه در مسابقات تغییر کرد که با هیچ دلیل و منطقی قابل مقایسه نمی باشد .

اگر تک تک بوکسورهای اعزامی به مسابقات بوکس قهرمانی کشور در کرج را نگاه کنیم سرمایه بوکس آذربایجان غربی با این همه ادعا مربیان تیم ملی و آسیایی در حد و اندازه بوکس آذربایجان غربی نبود . هیات بوکس استان به ریاست نظری فرماندار شهرستان سلماس بیشتر از این هم نباید در از بین بردن پتانسیل های بالقوه هیات بوکس استان پا فشاری کند . این مدت جهت انجام تکلیف کافی بود بهتر است القای هیات را به عطایش ببخشد .

محمد آبی هم عمرش خیلی کوتاه شده است . اهالی بوکس استان دیگر توان تحمل این آدم کوفه صفت فتنه گر را ندارند تا عذر این آدم را نخواستند مسئولین ورزشی استان فکری به حال بوکس استان بکنند .

مسئولین ورزش استان نباید این رشته مدال آور و پر طرفدار را به لحاظ مسائل سیاسی و شخصی به فراموشی بسپارند که در آینده بسختی قابل ترمیم و رشد خواهد شد .

اگر منوال به این صورت باشد دیگر کسی خودش را به زحمت نیندازد چون کسی هم کار به کار آنان ندارد یعنی وقت و حوصله آنرا ندارند یعنی گوش شنوایی نیست و نباید بیشتر از این هم انتظار داشت در این شرایط دیگر نمی توان پتانسیل های بلاقوه ورزش استان را به بلافعل درآورد و باید ظرفیت های پیشرفت و رشد و شکوفایی ورزش استان را به فراموشی سپرد .

مگر ...

 

 

 

 

مهدیزاده – داور و مربی بوکس آذربایجان غربی

 

 

 

 

رونوشت :

1- وزارت محترم ورزش و جوانان جمهوری اسلامی ایران – جهت اطلاع

2- فراکسیون محترم ورزش مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران – جهت اطلاع

3- فدراسیون محترم بوکس جمهوری اسلامی ایران – جهت اطلاع

4- معاونت محترم سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان غربی – جهت استحضار

5- اداره کل محترم ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی – جهت اطلاع

6- ادارات محترم ورزش و جوانان شهرستان های ارومیه . میاندوآب و ... – جهت اطلاع

+ نوشته شـــده در یکشنبه پانزدهم دی 1392ساعــت0:41 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
استکی: مسابقات قهرمانی آسیا برای ما دیدار تدارکاتی است

مربی تیم بوکس جوانان گفت: ما برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا به تایلند اعزام خواهیم شد، اما برای کسب نتیجه به این رقابت‌ها نمی‌رویم.

خبرگزاری فارس: استکی: مسابقات قهرمانی آسیا برای ما دیدار تدارکاتی است/ به المپیک نانجینگ فکر می‌کنیم

علیرضا استکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط اردوهای تیم جوانان و نوجوانان برای اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا، اظهار داشت: اردوهای تیم جوانان و نوجوانان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا اوایل بهمن‌ماه به میزبانی تایلند و در شهر بانکوک برگزار خواهد شد. به همین دلیل اردوها با حضور 11 بوکسور پیگیری می‌شود. ما در اوزان 81،52 و 91+ کیلوگرم نماینده‌ای نخواهیم داشت و تنها 7 وزن خوب در حال حاضر داریم.

وی افزود: برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا اعزام خواهیم شد، اما برای کسب نتیجه به این رقابت‌ها نمی‌رویم، چرا که پیش از این در رقابت‌های تدارکاتی حضور نداشته‌ایم و این دیدارها برای ما در واقع یک دیدار تدارکاتی است.

استکی در ادامه خاطر نشان کرد: هدف اصلی ما این است که در بهترین شرایط برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک نانجینگ چین آماده باشیم. تیم با این شرایطی که دارد توانسته‌ این نفرات را دور هم جمع کند و در بدترین شرایط تیم را به مسابقات اعزام کند امیدوارم بتوانیم نتیجه قابل قبولی را در تایلند کسب کنیم.

مربی تیم بوکس جوانان در پاسخ به این سؤال که نظر شما در مورد دعوت نشدن برخی از چهره‌های سرشناس بوکس به تیم ملی بزرگسالان چیست، گفت: امیدوارم که به سرمایه‌های ملی یک فرصت دیگر داده شود تا آنها بتوانند برای بوکس ایران افتخار‌آفرینی کنند، این موضوع را قبول دارم که آنها قانون را رعایت نکرده‌اند، اما امیدوارم که مسئولان فدراسیون به آنها یک فرصت دیگر بدهند. هر چند که تیم بزرگسالان به من ارتباطی ندارد، اما به عنوان یکی از اعضای خانواده بوکس نظرم را اعلام کردم.

+ نوشته شـــده در شنبه چهاردهم دی 1392ساعــت12:11 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
علی مظاهری: قانون‌ها در بوکس برای همه یکسان باشد
1824-2.jpg

کاپیتان سابق تیم ملی بوکس که به گفته مسولان فدراسیون شانس حضور در بازی‌های آسیایی 2014 اینچئون را ندارد گفت: ای کاش قانون‌ها در بوکس برای همه یکسان باشد و یکسری استثنا نباشند.

علی مظاهری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود نام شما و چند ملی پوش دیگر در لیست اولیه که به کمیته ملی المپیک ارسال شده وجود ندارد و شما دیگر نمی‌توانید در بازی‌های آسیایی اینچئون حضور داشته باشید؟ اظهار کرد: در جریان ارسال این لیست نیستم و این مساله را از رسانه‌ها شنیده‌ام. می‌گویید که فدراسیون اسامی را ارسال کرده و نام من نیست که قبول می‌کنم اما اگر واقعا فدراسیون این کار را کرده باشد نمی‌شود کاری کرد و باید سوخت و ساخت.

وی افزود: من در بازی‌های آسیایی دوحه 2006 مدال طلا و در بازیهای آسیایی 2010 گوانگجو مدال برنز گرفتم. در اردوهایی که برای این بازیها داشتیم بارها دیم که افرادی خارج از آن قائده بارها وارد اردوها می‌شدند و من مجبور بودم همیشه با آنها مسابقه انتخابی بدهم. حالا چه شده که فقط یک مسابقه را ملاک قرار می دهند؟ ای کاش برای ملی پوشان قدیمی ایران استثنا قائل می‌شدند و فرصت دیگری به ما می‌دادند.

کاپیتان سابق تیم ملی بوکس با تاکید بر اینکه با تصمیم فدراسیون در مورد دعوت نکردنش به تیم ملی هیچ مشکلی ندارد گفت: من تابع تصمیمات فدراسیون هستم، اما در مورد دعوت نکردنم به تیم ملی سوالم این است که چرا این قانون برای همه صدق نمی‌کند؟ اگر قانون بود که کسانی که در قهرمانی کشور نبودند به اردوها دعوت نشوند، چرا برخی را از این قانون استثنا شدند و آنها را به اردوها دعوت کردند و ما را دعوت نکردند؟

وی ادامه داد: در این مدت سکوت کردم و چیزی نگفتم اما این نوع برخود با قهرمانان درست نیست. داشته‌های بوکس را نباید به این راحتی کنار گذاشت.برای ما هزینه‌های زیادی شده و باید از این تجارب استفاده کرد. من در این 15 سال همیشه در خدمت تیم ملی بودم و هرچه گفتند انجام دادم. آیا این برخورد با یک ملی پوش آن هم به خاطر یکبار شرکت نکردن در مسابقات قهرمانی کشور درست است؟

قهرمان بازیهای آسیایی دوحه 2006 افزود: من علی رغم مصدومیتی که داشتم در مسابقات قهرمانی کشور همراه تیم استانم شرکت داشتم و مبارزه نکردم.من به عنوان مربی همراه تیم بودم و مسابقات را دیدم. اگر می خواهند به بهانه شرکت نکردن در مسابقات من را کنار بگذارند حرفی ندارم اما باید بگویم این دوره از مسابقات قهرمانی کشور ضعیف‌ترین مسابقاتی بود که تابحال آن را دیده بودم. سطح مسابقات آنقدر پایین بود که کمیته فنی مسابقات تا مبارزات فینال هیچ بوکسوری را به عنوان پدیده انتخاب نکرده بود.

وی گفت: در این ضعف نفرات هم فدراسیون مقصر نیست بلکه هیاتها و مربیان استانها مقصر هستند که در این سالها نتوانسته‌اند بوکسورهای خوبی تربیت کنند.

مظاهری گفت: من تابع فدراسیون هستم و اگر نمی‌خواهند مرا به اینچئون ببرند حرفی ندارم و برای بقیه نفرات تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنم. امیدوارم با دست پر از مسابقات به ایران بازگردند.

+ نوشته شـــده در شنبه چهاردهم دی 1392ساعــت12:10 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
متن زیارت پیامبر (ص) از راه دور (بخوانید-التماس دعا)
زیارت حضرت رسول

در ایام پایانی ماه صفر که ایام حزن و اندوه خاندان پیامبر (ص) است، اعمالی سفارش شده که یکی از آن‌ها قرائت زیارت پیامبر اکرم (ص) در بیست و هشتم این ماه سالروز وفات آن حضرت است.

ادامه مــطلب
+ نوشته شـــده در سه شنبه دهم دی 1392ساعــت13:51 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |
حرم منور رضوی در شب رحلت نبی مکرم اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) غرق در عزا و ماتم شد

حرم منور رضوی در شب رحلت آخرین فرستاده خدا محمد مصطفی (ص) و شهادت سبط اکبرش امام حسن مجتبی(ع) غرق در غزا و ماتم شد.

هزاران نفر از زائرانی که از سراسر ایران اسلامی خود را به مشهد مقدس رسانده اند به همراه مجاوران حرم منور رضوی با عزاداری های باشکوه در غم رحلت نبی مکرم اسلام (ص) و کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) اشک ماتم ریختند و این مصیبت را به پیشگاه فرزندشان امام رضا(ع) تسلیت گفتند.

همچنین در مراسمی که در رواق امام خمینی (ره) حرم منور رضوی برگزار شد سخنرانان و مداحان پیرامون رحلت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و دومین ستاره پر فروغ آسمان امامت و ولایت امام حسن (ع)، سخنرانی و مرثیه سرایی کردند.

حضور صدها دسته عزاداری از نقاط مختلف کشور و زائران پیاده ای که از شهرهای مختلف استان خراسان رضوی و استان های همجوار خود را به مشهد مقدس رسانده اند، جلوه ای خاص به عزاداری های ویژه رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن (ع) بخشید.

طبق یک سنت دیرینه همه ساله در دهه آخر ماه صفر و ایام رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن (ع) و شهادت امام رضا (ع)، هیات های عزاداری از سراسر کشور و کاروانهای پیاده به مشهد الرضا(ع) مشرف می شوند.

برپایه این گزارش : علاوه بر حرم منور رضوی ، امشب مراسم عزاداری رحلت پیامبر اسلام (ص) و شهادت امام حسن (ع) در مساجد و تکایای شهر مقدس مشهد و دیگر شهرهای استان خراسان رضوی برگزار شد و شرکت کنندگان به ساحت این دو نور الهی عرض ارادت کردند.

+ نوشته شـــده در سه شنبه دهم دی 1392ساعــت13:50 تــوسط مهندس سعيد مهديزاده |